Промислові шланги

Варіанти (92)

ПРОМИСЛОВІ ШЛАНГИ ВІД HANSA-FLEX

Будучи визнаним фахівцем в галузі промислових шлангів і транспортування рідин і інших середовищ, HANSA-FLEX також пропонує своїм клієнтам великий асортимент і спектр послуг. Цей діапазон варіюється від стандартного виробництва і випробування шлангів в сертифікованих технічних сервісах, аж до інноваційної системи менеджменту шлангів.

гнучкі шланги для промисловості

Область застосування промислових шлангів

В області промислових шлангів в Україні HANSA-FLEX протягом багатьох років пропонує стабільно зростаючий асортимент продукції для широкого спектру застосувань. На сьогодні основний асортимент компанії охоплює близько 1400 найменувань, в тому числі понад 500 різних типів шлангів для транспортування хімікатів, продуктів харчування, повітря, води і абразивних речовин.

«З цим широким асортиментом продукції ми можемо запропонувати правильні шланги практично для всіх галузей промисловості і обладнання (у тому числі шланги для молочної промисловості, шланги для харчової промисловості, шланги для хімічної промисловості, фармацевтичної промисловості, гідравлічних систем)», заявляє менеджер з продажу Клаас Броер, який відповідає в компанії за відділ промислових шлангів компанії. Він додав: «Залежно від застосування, ми можемо продемонструвати різні сильні сторони нашого промислового відділу HANSA-FLEX.»

промислові рукави

Клаас Броер ілюструє цей діапазон наступним чином: «Шланги для бетону або шланги для миючої техніки є класичними оптовими продуктами, які зазвичай замовляють у великих кількостях». Наша перевага полягає в тому, що ми можемо запропонувати швидку доставку якісних продуктів завдяки складським потужностям нашого промислового центру за підтримки серійного виробництва в Бремені.

Існують промислові шланги практично для всіх галузей промисловості, а також для транспортування різних середовищ, таких як хімікати, продукти харчування, повітря, вода і абразивні речовини.

ТРИ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ПІДПРИЄМСТВА ДЛЯ НОРМАТИВНОГО ВИГОТОВЛЕННЯ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ І ПЕРЕВІРКИ

Велика кількість норм, законодавчих актів і директив (див. Перелік) пред'являє високі вимоги до професійної кваліфікації співробітників і технічного оснащення підприємств-виробників. У HANSA-FLEX ці компетенції зосереджені на трьох спеціалізованих підприємствах:

  • на виробництві спеціальних шлангів в Гамбург-Штеллінгене,
  • в сфері виробництва металевих шлангів в Боффцене,
  • в Центрі промислових шлангів в Гайзенфельде.

Близько 80% вироблених там промислових шлангів засновані на конкретних вимогах клієнтів і включають в себе не тільки невеликі серії, але і виготовлення індивідуальних шлангових ліній.

Відділ з виробництва металевих шлангів спеціалізується на шлангових лініях з металу і тефлону PTFE для особливо агресивних середовищ, а також для строгих вимог харчової промисловості.

Центр промислових шлангів виконує функції третього спеціалізованого підприємства, а також центрального складу для всього базового асортименту і найважливішої ланки всієї виробничої сфери.

Незалежно від місця розташування, послуги цих трьох спеціалізованих відділів доступні для клієнтів HANSA-FLEX всюди.

Діючі норми, директиви та розпорядження

 


Вгору