Кульові крани високого тиску для гідравлічних систем

Варіанти (42)

Кульові крани високого тиску – це тип арматури, призначеної для запору, яку використовують у трубопровідних системах як промислових, так і магістральних. Кульові крани транспортують рідини при високому та низькому тиску. Механізм представлений металевою кулею, через що елемент отримав свою назву. Рух кулі закриває просвіт труби повністю, що дозволяє регулювати рух рідин, газів та інших середовищ.

Характеристики та використання кульових кранів

Гідравлічні кульові крани застосовуються на виробництвах, у промисловості підприємствах нафтохімічної та нафтопереробної галузі та теплоенергетики. Можна їх побачити на магістральних нафтах та газопроводах.

Вентилі, що витримують високий тиск, виробляють із матеріалів, що відрізняються підвищеними показниками міцності. Такі металеві метали здатні утримувати надмірно високий тиск. Вироби прийнято відносити до А-класу герметичності, що дозволяє їх експлуатувати протягом кількох років. Керування краном зазвичай виконується вручну, але є можливість встановити редуктор, електричний або пневматичний привід.

Види кульових кранів

Кульові крани високого тиску для гідравліки можна класифікувати:

  • На вигляд конструкції. Тип, що найбільш використовується, – двоходовий. Тут в наявності є 2 патрубки - на вхід і на вихід. Крім того, існують триходові варіанти з трьома патрубками, з яких вхідними є один або два. Якщо вхідний патрубок один, вентиль направить потоки з однієї на іншу лінії. Якщо присутні два вхідних, модель поєднує робоче середовище в один потік.
  • На кшталт корпусу. Існують розбірні та цільнозварні моделі. Другий тип легший і компактніший, проте їх можна очищати лише промиванням. Тоді як крани розбірного типу абсолютно ремонтопридатні.
  • На вигляд з'єднання. Виробляються шарові крани високого тиску в гідравліці з різними типами з'єднання з трубопроводом: штуцерним, муфтовим, фланцевим, або ж під приварювання.

Вибирати гідравлічний шаровий кран високого тиску необхідно в залежності від характеристики застосування, наприклад, постійного показника тиску в робочому середовищі, інтенсивності у використанні та інших особливостей.

Вигідні пропозиції від HANSA-FLEX

Гідравлічні кульові крани користуються популярністю через легке управління та надійність використання. Крім того, це обладнання не потребує спеціального догляду, характеризуються високою надійністю та тривалим періодом експлуатації. Наша компанія HANSA-FLEX пропонує придбати міцне, надійне, якісне гідрообладнання у нас. Ціна вас приємно порадує.

Ваш надійний партнер HANSA-FLEX Україна реалізує якісні кульові крани високого тиску за доступними цінами виробника. Уточнити усі деталі щодо запропонованого нами обладнання Ви можете за телефоном або електронною поштою.


Вгору