Широкий спектр. Доступний по всьому світу

Компенсатори HANSA-FLEX виконують центральну функцію компенсації в трубопроводах, машинах і обладнанні. Їх відмінною рисою є універсальність.

Багато машин і трубопроводів сучасних промислових установок немислимі без компенсаторів: перепади температур, осідання фундаменту або неточності при монтажі призводять до змін у довжині й кутах, які можуть компенсуватися тільки з їх допомогою. Компенсатори HANSA-FLEX в основному використовуються при будівництві трубопроводів для холодної і гарячої води, пара, бензину, нафти, газів і всіх видів хімічних продуктів. Їх компенсуюча функція відіграє центральну роль в конструкції двигуна, де вони гасять коливання в дизельних двигунах або турбінах, наприклад, запобігаючи їх передачу в вихлопні труби або трубопроводи стиснутого повітря.

HANSA-FLEX представляє Вам компенсатори з тканин, які згідно з його границями коливання і якості відповідають усім вимогам.


Компенсатори з тканинних матеріалів Hansa-Flex

Компенсатори з тканинних матеріалів, від A до Я

Як провідна компанія в області гідравлічних технологій, HANSA-FLEX пропонує комплексну програму, яка включає компенсатори для всіх областей застосування: круглі, прямокутні та спеціальні компенсатори у всіх виконаннях, від затискного кріплення до сильфона з фланцевим кріпленням. Підтримується осьовий, поперечне або кутова розширення.

Діапазон температур компенсаторів від - 200 ° C до + 600 ° C (1000 ° C). Залежно від області застосування ви можете вибирати між матеріалами: гіпалон, силікон, PTFE, EPDM, NBR, нержавіюча сталь або інколой

Завдяки такій різноманітності компенсатори HANSA-FLEX призначені для найрізноманітніших областей застосування - в тому числі для газоподібних середовищ, таких як димовий газ, повітря, вихлопні гази або пари розчинників.

Компенсатори Hansa-Flex

За межами стандартів

Оскільки в області тканинних компенсаторів не існує стандарту, основна увага приділяється індивідуальним рішенням, які можуть відрізнятися в залежності від ситуації

Найкраще вчасно звернутися до фахівців HANSA-FLEX для вирішення проблеми на початковій стадії! З досвідом наших співробітників можливо все.

Компенсатори "ГАНЗА-ФЛЕКС" – завжди на місці

  • для застосування при температурах від -200 °C до +600 °C (1 000 °C)
  • круглі, прямокутні і спеціальні компенсатори
  • всі конструктивні форми: для затискного кріплення, з задніми фланцями, у вигляді сильфона, зі зміною в поперечному розрізі для аксіального, латерального або кутового поглинання подовження
  • матеріали: хайпалон, силікон, ПТФЕ, ЕПДМ, БНК, високоякісна сталь або інколой
  • стислі терміни поставки
  • численні варіанти допусків: DVGW, DGRL, Випробування матеріалів і випробування рентгеном, Німецька філія Ллойда, DNV і т.д.
  • для багатьох спеціальних випадків застосування, таких як, наприклад, хімічне приладобудування, відсмоктування топкових газів та вентиляція, і т.д.

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору