Високоміцні – в тому числі й для застосування в найекстремальніших умовах

У спеціальному розділі Металеві шланги представлена продукція "ГАНЗА-ФЛЕКС" – максимум якості й надійності.

Металеві шланги виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" відносяться сьогодні до ключових елементів багатьох інноваційних технологій. Хімія, космонавтика, енергопостачання, суднобудування або медична техніка: вони використовуються в найрізноманітніших галузях економіки для транспортування твердих, рідких і газоподібних середовищ, у тому числі й в умовах граничних вимог.

При цьому головне навіть не їх здатність витримувати високі тиски. Їх особлива ефективність обумовлюється більшою мірою їх стійкістю до дії агресивних середовищ, а також надзвичайно великим діапазоном допустимих температур. Металеві шланги,працюють при температурі -200 °C так само надійно, як і при +550 °C. Кипляче масло залишає так само мало слідів, як і кислоти чи луги. Подібна стійкість забезпечує їх надзвичайну надійність у багатьох спеціальних технологіях.

Також і в медичних технологіях металеві шланги відіграють важливу роль: наприклад, у комп'ютерній томографії вони використовуються в контурі охолодження обертальної головки рентгенівського апарату.


Металеві шланги Hansa-Flex

Безпека для людини і навколишнього середовища

Як у випадку серійного виробництва, так і при їх використанні в якості запасних частин, металеві шланги виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" переконливо демонструють довговічність, що досягається за рахунок їх безкомпромісної надійності. Управління якістю передбачає обов'язкові норми: кожен шлангопровід є унікальним виробом, що перед поставкою проходить випробування, яке виконується і документально оформляється фахівцями. Дослідницька лабораторія проводить численні випробування на герметичність, чистоту, якість зварних швів і поведінку шлангопроводів при розриві. Це означає більшу безпеку для людини і навколишнього середовища – фактор, який має вирішальне значення, оскільки металеві шланги часто використовуються в чутливих і проблемних виробничих сферах.

Металорукава Hansa-Flex

Економічні рішення з самого початку

До якості продукції додається компетентне консультування. Для того, щоб навіть при застосуванні, при якому до шлангів пред'являються особливі вимоги, знайти по них оптимальне рішення, фахівці "ГАНЗА-ФЛЕКС" можуть завчасно включатися в процес знаходження рішення. При цьому чим раніше експерти з металевих шлангів залучаються до процесу розробки, тим краще. Тоді шлангові з'єднання можуть прямо «вбудовуватися» в плани всього проекту в цілому, так, що всі компоненти ідеально узгоджуються один з одним. Це найкращий спосіб дій, що дозволяє використовувати значний потенціал для зниження вартості.

Металеві шланги виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" – якість на кожному погонному метрі

 • паралельне гофрування
 • безшовні, з поздовжнім роликовим зварюванням
 • одностінні та двостінні
 • температуростійкі в діапазоні від -200 °C до +600 °C
 • стійкі до дії агресивних середовищ
 • поштучне виробництво
 • випробування і документування якості
 • консультування на всіх етапах проекту
 • навчання співробітників
 • допуск по відповідних нормах
 • сертифікація по DIN 6700 - 2, PED, GL, і т.д.

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору