Шланги гідравлічні високого тиску

Варіанти (66)

Гідравлічні РВТ-рукави HANSA-FLEX вирізняються високою німецькою якістю і знаходять застосування в різноманітних сферах. Шланги призначені для транспортування абразивних речовин та інших робочих рідин (мастил, хімічних речовин, палива), газу під тиском. Залежно від області застосування рукави відрізняються спеціальною конструкцію з кількох шарів гуми або ПВХ. Посилені обплетенням із сталевого дроту або навивкою. Відповідають міжнародним нормам та стандартам якості.

 

Асортимент гідравлічних шлангів HANSA‑FLEX

Рукави високого тиску з обплетенням – це шланги з 1-2 прошарками у вигляді обплетення з високоміцного сталевого дроту. Є найбільш популярними гідравлічними рукавами для будь-якої галузі промисловості та сільського господарства. Маслостійка синтетична гума зсередини та високо термо-, озоно- та атмосферостійка синтетична гума ззовні. Купити шланги високого тиску цього типу зазвичай хочуть як через хімічну стійкість, так і тому що вони мають високу імпульсну міцність і гнучкість, навіть при низьких температурах до - 40°С.

 

Пропонується багато варіантів даних рукавів для різних областей застосування:

 • одинарне або подвійне оплетення,
 • високотемпературні шлаги високого тиску,
 • рукави, зовнішній шар яких не підтримує горіння відповідно до стандартів MSHA,
 • шланги для використання за складних умов експлуатації,
 • РВД-шланги для рейкових транспортних засобів,
 • зносостійкі рукави з гладкою поверхнею,
 • рукави компактної конструкції – ідеально підходять для монтажу в обмежених умовах та інші

Спіральні шланги високого тиску мають 4-6 прошарки у вигляді спіралі з високоміцного сталевого дроту. Для розуміння різниці між рукавами з обплетенням та спіральними шлангами треба взяти до уваги, що в армуючому шарі сталь використовується у двох різних формах намотування. Якщо в рукавах з обплетенням сталеві дроти вплетені в шланги - дріт намотується на серцевину шланга по черзі в різні боки, то в спіральних шлангах сталевий дріт намотується на внутрішній шар. Це багатошарова структура, яка складається із 4-6 шарів, яка ідеально підходить для високого тиску до 500 бар. У спіральних рукавах усередині також маслостійка синтетична гума та синтетична гума з високою термо-, озоно- та зносостійкістю зовні. Завдяки багатоспіральній високоміцній структурі армування такі шланги мають відмінний імпульсний опір і високу стійкість до ударів та зношування.

 

HANSA-FLEX пропонує спіральні РВД-шланги для будь-яких цілей різних стандартів:

 • EN 856 4SP (рукав HD400) та EN 856 4SH (рукав HD500) - це шланги з 4 спіральними прошарками, стандартний діапазон температур від -40°С до +100°С. Популярний вибір для наступних робочих рідин: мінеральних мастил, гліколю, води (від 0 ° C до + 70 ° C), емульсії води та мастила. Рукав HD500 (4SH) може витримувати більш високий робочий тиск, ніж аналогічний HD400 (4SP) в умовах тієї самої температури.
 • EN 856 R13 (рукав HD600) та SAE 100 R15 (за цим стандартом запропоновано відразу кілька варіантів рукавів HD700, HD700 PRO, HD800) – це високостійкі РВД-рукави з 4-6 спіральними прошарками (залежно від діаметра) для експлуатації в умовах високого навантаження з діапазоном температур від -40 до + 121 °C. Багато варіантів рукавів даних стандартів в асортименті HANSA-FLEX дозволяє купити шланг високого тиску, який відповідає конкретним вузьким вимогам експлуатації в різних сферах від кораблебудування до гірничодобувної промисловості.
 • EXCEEDS SAE 10R15 (рукав HD700LL, покращений варіант добре відомого рукава HD750PLUS) – це високоміцний, зносостійкий шланг високого тиску преміум класу з шістьма спіральними прошарками зі сталевого дроту. На довговічність служби даного рукава вказує сама абревіатура LL – Long Life (з англійської «довге життя»). Імпульсні випробування до 2 млн. циклів! Температурний діапазон від -40 °C до +121 °C (залежно від середовища).
 • ISO 18752-CC (рукави KP600 і KP700) – 4 високоміцні сталеві спіральні прошарки, зовнішній шар не підтримує горіння відповідно до стандартів MSHA, відмінна зносостійкість та гнучкість одночасно. Варіант KP700 підлягає експлуатації в умовах вищого робочого тиску і одночасно чудово підходить для стиснених умов монтажу.

 

Шланги середнього та низького тиску також дуже популярні на ринку. Характерною рисою даних шлангів є їх посилення 1-2 прошарками з високоміцного текстилю в рукавах низького тиску і одним текстильним + одним сталевим обплетенням в рукавах середнього тиску. Коли високий тиск не передбачено, доцільно зупиниться на цих варіантах. Такі шланги гнучкі та легкі. Використовуються зазвичай у діапазоні низького тиску до 100 бар. Часті області застосування рукавів середнього та низького тиску - це використання в пневматичних системах управління або як зворотні шланги.

Всмоктувальні та напірно-всмоктувальні рукави – це рукави, які зазвичай використовуються в умовах низького тиску в основному для всмоктування та подачі мастил у гідравлічних системах. Також підходять для гідравлічних рідин на основі мінерального мастила, водно-гліколевих емульсій, емульсії води та мастила. Внутрішній шар маслостійкий синтетичний каучук, зовнішнє покриття високостійка синтетична гума. Шланг стійкий до стирання, атмосферних впливів та корозії.

Термопластичні шланги – представлені у програмі HANSA-FLEX великою кількістю гідравлічних шлангів високого та надвисокого тиску. Внутрішній шар - маслостійкий термопластик, еластомер або поліамід, зовнішній шар - поліуретан (PUR), армування різних рукавів прошарком з високоміцного сталевого дроту, обплетенням з поліефіру, араміду. Високотехнологічні синтетичні волокна, такі як арамід, забезпечують максимальну стабільність тиску. У деяких термопластичних рукавах є додатково вплетений мідний дріт для відведення електростатичного заряду. Область застосування – це магістралі високого тиску, сільськогосподарські машини, навантажувачі тощо.

Нижче наведена таблиця допоможе зорієнтуватися у базовому асортименті гумових шлангів високого тиску HANSA-FLEX. Попередньо можна підібрати потрібний рукав, спираючись на планований тиск, область та спосіб застосування шланга, температурний режим, стандарт РВД-рукавів:

 

Звертайтеся до HANSA-FLEX, де Ви завжди зможете купити потрібну продукцію

 • Усі основні шланги (номінальні розміри від 5 до 76 мм) та відповідну арматуру.
 • Різноманітні рукави від низького до високого тиску (500 бар).
 • Шланги надвисокого тиску для гідравліки (до 3 200 бар).
 • Доступні численні варіанти допусків (наприклад, GL, LR, DNV, BWB, DGRL, DVGW).
 • Виробництво від окремих шпангопроводів до серійних замовлень та нестандартних рішень.
 • Швидке постачання багатьох різних варіантів гідравлічних шлангів.
 • Різні гідравлічні з'єднання для готових рукавів, наприклад: різьбові з'єднання, фланці, кульові крани, перехідники, муфти.
 • Будь-які потрібні комплектуючі, наприклад: кріплення, засоби захисту від розриву, захист шлангів (захист від зламів, високої температури та стирання).

Вгору