Шланги низького тиску

Варіанти (11)

Гідравлічні шланги для систем, де відсутні вимоги до високого тиску. Особливості та сфери застосування

Асортимент компанії ГАНЗА-ФЛЕКС включає багато різновидів шлангів для різноманітних задач. Навіть, коли мова йде про рукави низького тиску, ми пропонуємо більше 10 варіантів для вирішення будь-яких завдань будівництва, сільського господарства, приладобудування, легкої, харчової та інших галузей промисловості. Шланги низького тиску торгової марки HANSA-FLEX підходять як для гідравлічних систем, так і для пневматичних систем управління. Різні види розраховані на робочий тиск від 20 до 100 Бар. Чудово функціонують з різними середовищами: повітря, вода (до 70 °C), мастило, емульсії на основі води та мастила та гліколя, навіть для легкого котельного палива.

Дві основні групи шлангів низького тиску

  • Текстильні шланги
  • Plug-Lok (вставні шланги)

 

Текстильні шланги

Це – гумові рукави, армовані текстильною вставкою (1-2 обплетення), що відповідають стандарту EN854. Звичайний діапазон температур таких шлангів: -40° … +100 °С. Внутрішній шар – маслостійка гума, зовнішній завжди високозносостікий, є варіанти, що не підтримують горіння. Текстильні рукави цього типу близькі до відомих дюритових рукавів державного стандарту, є їх приблизним аналогом європейської якості. Важливо відмітити, якщо Ви плануєте купити текстильні шланги для низького тиску, скачків тиску не повинно передбачатися.

 

Plug-Lok (вставні шланги)

Це – рукави, що мають спеціальний дизайн, який дозволяє легко з'єднувати шланги з фітингами без необхідності використання спеціальних інструментів. Просто вставляючи фітинги в шланг, забезпечується надійне ущільнення і безпечне з'єднання. Ці шланги часто використовуються для передачі повітря, води, антифризу, газу, мастил, охолоджуючих рідин та інших рідин і газів у різних галузях промисловості, автомобільному секторі, сільському господарстві та ін. Вставні шланги ГАНЗА-ФЛЕКС – аналогічні відомим шлангам Push-Lock від Parker. Дуже зручний шланг на виробництві, достатньо купити бухту рукава потрібного діаметру і самостійно встановлювати новий рукав за потреби. Стандартний діапазон температур -40° … +100 °С, але є і високотемпературні варіанти з внутрішнім та зовнішнім шарами з синтетичної гуми PKR, де діапазон температур варіюється від -48° до +150 °С. Звертайте увагу, що Plug-Loc/ Push-Lock шланги розраховані на низький тиск, в основному до 20 Бар.

 

Цікавими рукавами в цій групі є шланги для рельсових транспортних засобів TE 200 RAIL. Рукави відповідають стандартам EN 854 та EN 45545-2, що дозволяє використовувати їх в зборі також у залізничному секторі, наприклад, як гальмівні шланги для стисненого повітря. У цьому випадку треба попередити виробництво про сферу майбутнього використання, бо вимагається особлива арматура. Крім того, TE 200 RAIL був сертифікований для робочої температури 125 °C. Проведені розмірні випробування, в тому числі імпульсні та випробування на розрив підтвердили чудову продуктивність даних виробів.


Вгору