Стійкі. Також в екстремальних умовах

Промислові шланги виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" для морського застосування переконливо демонструють стійкість матеріалів і різноманітність виробів.

Як системний партнер, "ГАНЗА-ФЛЕКС" покриває весь спектр шлангопроводів для суден, плавучих дерик-кранів для морського буріння, електростанцій, вітрових електростанцій та інших установок на шельфі. Все з одних рук: це означає одноосібну відповідальність, відсутність яких би то не було точок сполучення, високу фінансову впевненість і оптимальну доступність. В результаті багаторічних контактів з верфами і пароплавствами сформувалося особливе ноу-хау по промисловим шлангах для морського застосування. Результатом цього стала поява надійної продукції, яка застосовується в найбільш екстремальних умовах і забезпечує необхідну безпеку для людей і навколишнього середовища.

Охолоджуючі рідини, повітря і хімікати транспортуються так само надійно, як і пальне або мастило. Шланги відрізняються високою стійкістю до дії морської води, вібрацій, температурних впливів, дії озону і абразивних середовищ. У зв'язку з цим слід відзначити гофровані шланги з ПТФЕ. На додаток до вже перелічених властивостей, вони не є горючими і навіть при малих радіусах зберігають свій внутрішній діаметр без надлому. Вони спеціально призначені для застосування на борту з економією місця. Крім того, можуть поставлятися також спеціальні модифікації, в яких перериваються гальванічні струми, і які таким чином запобігають роз'їданню металу.


Морські шланги Hansa-Flex

Забезпечення якості

"ГАНЗА-ФЛЕКС" робить особливий наголос на якості промислових шлангів для установок на шельфі. Ми свідомі того, що тут особливе значення мають конструктивні елементи, що відповідають за надійність. Тому ми регулярно перевіряємо наших постачальників і послідовно забезпечуємо якість виробів, проводячи ретельні випробування.

Морські шланги Ганза-Флекс

Консультування та інжиніринг

"ГАНЗА-ФЛЕКС" надає комплексні рішення, які від A до Я розраховані на індивідуальне застосування. Користуючись багаторічним досвідом в сфері морського застосування, ми можемо забезпечувати компетентне консультування з приводу нових розробок на всіх етапах проекту. Інжиніринг охоплює передачу ноу-хау, виготовлення зразків, оптимізацію компонентів аж до передачі в серійне виробництво, проведення випробувань та приймальних процедур, а також детальне документальне оформлення.

Оригінальні запасні частини з X-КОДОМ Hansa-Flex

Оригінальні запасні частини з X-КОДОМ

Всі шлангопроводи отримують X-КОД, який гравірується безпосередньо на арматурі. Цим забезпечується те, що в разі необхідності може негайно замовлятися і поставлятися ідентична запасна частина. Таким чином зводяться до мінімуму незаплановані простої. Крім того, завдяки застосуванню оригінальних запасних частин виключаються всі ризики, що пов'язані зі сторонніми фабричними виробами, які не відповідають специфікаціям.

На всіх морях світу як у себе вдома – Промислові шланги виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" – установки на шельфі

 • У всіх сферах морського застосування
 • Для транспортування води, повітря, хімікатів, пального, мастил та інших рідин
 • Повний спектр з умовними проходами від 25 до 200
 • Висока стійкість до дії морської води, абразивних середовищ, озону і вібрацій
 • Важкозаймисті
 • Різноманітні варіанти з'єднання
 • Індивідуальні рішення
 • Консультування на всіх етапах проекту
 • Проведення всіх випробувань і приймальних процедур
 • Технічна документація
 • Навчання співробітників
 • X-КОД для надійної ідентифікації запчастини
 • Оригінальні запасні частини

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору