Гідравлічне обладнання

Варіанти (509)

Гідравлічне обладнання та комплектуючі від ТОВ «Ганза-Флекс» - це гарантія якості та надійності. Якщо йдеться про гідравлічні компоненти HANSA-FLEX, то завжди спрацьовують три правила. По-перше, всі комплектуючі відповідають високим стандартам якості. По-друге, ми пропонуємо найширший вибір різноманітного обладнання, що є у наявності в великій кількості на складі, так і з можливістю швидкої доставки. По-третє, консультанти компанії завжди готові надати кваліфіковану допомогу та запропонують найкраще рішення для будь-якого навіть найскладнішого завдання у сфері гідравліки.

Наше гідравлічне обладнання та комплектуючі відповідають високим стандартам якості та сертифіковані відповідно до DIN ISO 9001. На наших складах доступні тисячі різних артикулів гідравлічного обладнання: будь то шестеренні насоси, шиберні насоси, аксіально-поршневі насоси, радіально-поршневі насоси , картриджні вгвинчуючі чи вбудовані клапани, корпуси клапанів, ходові регулюючі клапани, запірні клапани, дільники потоку, акумулятори тиску, перемикачі чи датчики, гідроциліндри чи комплектуючі для циліндрів або ж гідравліка високого тиску (700бар). Все це й набагато більше є на складі.

Основні групи товарів у категорії гідравлічне обладнання:

Гідравлічні двигуни – це пристрої, які перетворюють гідравлічну енергію потоку рідини на механічну енергію (наприклад, приведення в дію обертання валу).

Існує кілька типів гідродвигунів за характером руху рухомого елементу:

 • Гідромотори з повним обертальним рухом
 • Поворотні гідродвигуни з обмеженим кутом руху (менше 360 градусів)
 • Гідроциліндри з прямолінійним зворотно-поступальним рухом рухомого елементу

Гідравлічні насоси – це обернені до гідродвигунів пристрої. Вони перетворюють механічну енергію рухомої частини на енергію потоку рідини. Дехто вважає, що гідронасос – це гідромотор лише навпаки, але не всі пристрої взаємозамінні. Варто брати до уваги, що зазвичай гідромотор можна використовувати як гідронасос, але далеко не кожен гідронасос має зворотну функцію і не завжди може бути використаний, як гідромотор. Завжди перевіряйте функціонал гідроагрегату у паспорті пристрою.

ТОВ «Ганза-Флекс» пропонує різні гідравлічні насоси:

 • Ручні насоси
 • Шиберні насоси
 • Шестеренні насоси
 • Радіально-поршневі насоси
 • Аксіально-поршневі насоси

Клапани – це гідрокомпоненти, які допомагають досягти потрібних характеристик робочої рідини, вони обмежують тиск у системі, регулюють витрати.

В асортименті нашої компанії величезна кількість клапанів для будь-яких завдань:

 • вбудовані клапани для трубопроводів,
 • картриджні вгвинчувані клапани,
 • ходові клапани,
 • клапани блокового монтажу,
 • пропорційні клапани,
 • моноблочні клапани з ручним керуванням,
 • запірні клапани з манометром,
 • електромагнітні клапани для встановлення на трубопроводи та ін.

Дозатори та дільники потоку – це розподільники потоку робочої рідини на кілька каналів, можуть бути призначені для живлення кількох незалежних гідравлічних систем одним насосом.

ТОВ «Ганза-Флекс» спеціалізується на гідравліці високого тиску. Діапазон високого тиску зазвичай вважається від 450 бар. Потрібно обов'язково розуміти, що не всі гідродеталі підійдуть для такого тиску. У нашій категорії товарів «Гідравліка високого тиску 700 бар» Ви знайдете найрізноманітніші манометри, насоси, клапани, циліндри, преси, кульові крани та інші гідравлічні компоненти для високого тиску.

Як системний топ постачальник гідравліки, за багато років роботи ми накопичили великий обсяг ноу-хау, якими раді поділитися з нашими клієнтами. Гідравлічне обладнання, що поставляється ТОВ «Ганза-Флекс», проходить систему контролю якості, і при потребі ми надамо відповідні сертифікати перевірки якості. Наші фахівці - це професіонали в галузі гідравліки, вони завжди знаходять легкі рішення для складних завдань у різних областях. Замовляйте товар, що Вас цікавить, в нашому онлайн магазині або звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті, і ми завжди будемо раді Вам допомогти!

 

 

 

Більше 4500 компонентів (насоси, мотори, розподільники, фільтри, клапани) для вирішення технологічних процесів у гідравлічних приводів!


Вгору