Фільтрація

Варіанти (92)

Фільтрація – це основний процес, що забезпечує стабільну роботу машин, двигунів та іншого обладнання у багатьох технологічних галузях: від металообробки до хімічних та харчових. Відповідно, правильний вибір підходящих фільтрів, мастил, гідравлічних рідин і систем фільтрації забезпечує оптимальну ефективність і результативну роботу як гідравлічних пресів, бензинових, дизельних двигунів, так і сільськогосподарських, будівельних або лісозаготівельних машин. Дуже важливо підтримувати чистоту гідравлічної системи за допомогою ефективної та надійної фільтрації.

 

Фільтри в гідравлічному обладнанні

Гідравлічні фільтри усувають дрібні частинки бруду та сміття з робочого середовища, мастил, гідравлічних рідин.

Дрібні частки бруду та сміття погіршують мастило, руйнують масляну плівку та провокують заклинювання та поломки гідроапаратів. Під дією бруду мінеральні мастила окислюються, внаслідок чого, деталі приладів піддаються корозії.

У деяких людей виникає питання, звідки береться бруд та сміття у замкненій гідравлічній системі. Дрібні частинки потрапляють у мастило ззовні, а інколи з'являються, як наслідок зносу окремих деталей. Без правильно підібраних фільтрів сьогодні не обійтись.

Розрізняють кілька основних гідравлічних фільтрів для спецтехніки:

  • Всмоктуючий гідравлічний фільтр – це базовий етап очищення. Даний фільтр монтують перед насосом для очищення гідравлічних мастил від великих частинок сміття, грубих фракцій бруду. Даний фільтр має просту конструкцію та вигідно вирізняється низькою вартістю, водночас забезпечуючи ефективний захист насоса. Мінусом цього приладу є відсутність можливості регенерувати фільтроелемент. Після наповнення його треба замінити на новий.
  • Напірний гідравлічний фільтр – це більш тонке очищення робочої рідини. Цей фільтр монтується після насоса перед електроклапаном. Напірний фільтр забезпечує захист чутливих системних елементів. Моделі цього типу фільтрів часто оснащені індикатором забруднення та мають міцний корпус високого тиску.
  • Зливний (поворотний) гідравлічний фільтр. Цей фільтр забезпечує найкраще очищення від найдрібніших фракцій бруду на етапі, коли рідина вже пройшла весь гідропроцес. Встановлюють зливний фільтр перед зливом мастила в бак. Оскільки зворотні фільтри розташовані в кінці маслопроводу, вони розраховані на мінімальний тиск. Чим більший фільтруючий елемент, тим вища здатність утримувати бруд. Фільтроелемент зазвичай виготовляється з хімволокна або паперу, а для жорсткості зовні іноді встановлюється металева сітка. Зливні фільтри часто монтують попарно. При засміченні першого лінія перемикається на другу.
  • Щілинні гідравлічні фільтри забезпечують очищення гідрорідин від великих фракцій бруду та сміття. Тільки більші частинки забруднень затримуються під час проходження робочої рідини через щілини фільтроелементу. Сам фільтруючий елемент є металевою сіткою з щільним густим плетінням. Перевагою даного фільтра є можливість використання фільтроелементу повторно після очищення.

ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС» пропонує всі перераховані вище та інші типи фільтрів, включаючи фільтри для систем низького (до 60 бар) та високого тиску (450 бар), лінійні фільтри, фланцеві фільтри або змінні фільтри (нагвинчувані картриджі), як механічні, так і силові (магнітні).

Безумовно, фільтри для промислової гідравліки – це основні компоненти системи фільтрації, що очищають гідравлічну рідину від бруду, металевої стружки тощо. Але крім фільтрів не варто забувати про правильний підбір тих самих гідравлічних мастил і рідин, адже вони також є важливим компонентом при технічному обслуговуванні кожної гідравлічної системи. Завдяки якісним мастилам та рідинам захищена вся гідросистема, а важливі її елементи залишаються у гарному стані.

 

Асортимент

ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС» має у своєму асортименті різні фільтри, товари для контролю забруднення, якісні мастила та гідравлічні рідини, прилади для аналізу мастил та різноманітні комплектуючі, фільтроелементи.

Потрібна гідравлічна фільтрація? Звертайтесь! Наші менеджери допоможуть Вам знайти все для фільтрації: від змінного одноразового абсорбуючого фільтра до масло фільтраційного агрегату!


Вгору