Висока продуктивність

Технологія фільтрації від "ГАНЗА-ФЛЕКС" гарантує безперебійну роботу Ваших машин і установок. Ефективна фільтрація є основною вимогою того, щоб високочутливі гідравлічні системи залишалися працездатними. Оскільки тверді й рідкі забруднення призводять до зносу, збільшують стирання і сприяють корозії. Це негативно впливає на фізико-хімічні властивості напірних рідин.

Ефективність фільтруючих елементів визначає ступінь чистоти напірних рідин, і відповідно, термін експлуатації гідравлічних систем. "ГАНЗА-ФЛЕКС" пропонує відповідні рішення з фільтрації для всіх областей застосування гідравліки.


Наша програма поставок включає:

Всмоктувальні фільтри застосовуються як сітчасті фільтри для захисту гідронасосів у баках для гідравлічного масла. Вони захищають насос від великих забруднень. Всмоктувальні фільтри не можуть використовуватися для глибокої фільтрації. При визначенні параметрів фільтра необхідно враховувати те, що він не повинен бути надто дрібним. Термін експлуатації фільтра визначається тонкістю фільтрації, типорозміром і типом конструкції.

Неправильний вибір всмоктувального фільтра може призвести до великих втрат тиску та кавітаційних пошкоджень гідравлічного насоса. Для забезпечення захисту від зносу в гідравлічній системі повинні бути встановлені додаткові фільтри.

Напірні фільтри можуть використовуватися в якості робочих і запобіжних фільтрів на ділянках гідравлічних систем, де спостерігається підвищений тиск у системі та зміна навантаження (пульсація). Їх завданням, як робочих фільтрів, є загальний захист гідравлічної системи від занадто великого, неприпустимого забруднення. Для захисту особливо чутливих до забруднення компонентів, таких, як сервоклапани і клапани пропорційного регулювання, вони застосовуються без обвідного вентиля зі спеціальними фільтруючими елементами безпосередньо перед цими компонентами.

Для підвищення надійності корпус напірних фільтрів робиться дуже міцним. Оптимізовані в аерогідродинамічному сенсі корпуси фільтрів забезпечують компактність конструкції, і на додаток до цього, незначне падіння тиску.

Фільтри з подвійним перемиканням, які можливо обслуговувати однією рукою, і які забезпечують перемикання потоку рідини без втрат, відрізняються максимальною економічністю. Застосовуються в низькому і середньому діапазонах тисків або в якості фільтрів зворотної течії. Тому можна виконувати технічне обслуговування в робочому режимі.

Фільтри зворотної течії застосовуються як робочі фільтри в зворотних трубопроводах, в основному, перед баками для гідравлічної рідини або в них. Їх завдання – фільтрувати всю протікаючу назад гідравлічну рідину, щоб у бак не заносились забруднення з установки. У простих випадках застосування фільтри зворотної течії часто є єдиним захистом гідравлічної системи. Для захисту гідроустановки і фільтруючого елемента від занадто високого швидкісного напору і попередження їх пошкодження, застосовуються інтегровані обвідні вентилі.

Застосування одного лише фільтра зворотної течії в гідравлічній системі може не забезпечити захисту дорогих компонентів. Тому необхідно використовувати додаткові гідравлічні фільтри, оскільки частинки забруднень фільтруються фільтрами зворотної течії лише наприкінці шляху гідравлічної рідини, після того, як вона вже пройшла через всю гідравлічну систему.

Мобільні фільтруючі вузли використовуються для заповнення, промивання і чищення баків для гідравлічного масла і мастила; і без них не можна обійтися при професійному виконанні таких робіт. Крім того, мобільні фільтруючі вузли є простим і економним вирішенням проблеми обвідного фільтрування. Спеціальні фільтруючі елементи з особливо високою місткістю бруду забезпечують великий термін експлуатації фільтрів – наслідком чого є висока рентабельність. Міцна конструкція фільтруючих елементів гарантує значний термін експлуатації й широку сферу застосування.

Накручувані фільтри часто поставляються у трьох різних варіантах. Залежно від виконання вони можуть використовуватися як всмоктувальні фільтри, фільтри зворотної течії та лінійні фільтри. Залежно від конструкції вони можуть застосовуватися як запобіжні фільтри для гідронасосів і чутливих компонентів, а також як робочі фільтри.

Накручуваний фільтр складається з двох основних компонентів: виготовленої з литого під тиском алюмінію головки фільтра і накручуваного на головку фільтра мідного зносостійкого фільтрувального патрона. При заміні елемента цей патрон замінюється як єдине ціле. Вбудований у фільтрувальний патрон зворотний клапан перешкоджає при заміні елемента ненавмисному витіканню гідравлічної рідини.

Завдяки простоті конструкції фільтра досягається особливо високий коефіцієнт використання. Крім того, за рахунок простоти заміни фільтруючого елемента, дана система зменшує час простою при проведенні робіт з технічного обслуговування. Накручувані фільтри знаходять застосування як в мобільних, так і в стаціонарних умовах.

Оптимізована програма "ГАНЗА-ФЛЕКС" Fluidservice

За рахунок управління робочими рідинами можна попередити приблизно 70% всіх збоїв системи. Оскільки навіть свіже масло часто поставляється вже сильно забрудненим. Fluidservice аналізує стан масла в режимі поточної експлуатації машин.

На підставі отриманих даних рекомендуються відповідні заходи. Останні завжди орієнтуються на стан рідини і тому приймаються з оптимізацією витрат.

Користуючись "ГАНЗА-ФЛЕКС" Fluidservice, Ви передаєте відповідальну справу аналізу і підтримки в належному стані масла в руки досвідчених фахівців. Фільтрувальна техніка "ГАНЗА-ФЛЕКС", в поєднанні з нашою службою Fluidservice, – це оптимальне рішення по максимальному збільшенню терміну експлуатації машини.

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору