Арматура для гідравлічних промислових шлангів и металлорукавов

Варіанти (785)

Арматура для гідравлічних шлангів

Гідравлічні фітинги (ніпеля) - це короткий з'єднувач для труб. Протилежність муфті.

Залежно від сполучної техніки і матеріалу фітинги можуть бути гладкими або мати зовнішнє різьблення. Короткий ніпель з двома ідентичними кінцями називається подвійний ніпель. Поряд з трубами зі сталі або латуні, ніпеля виготовляють як індустріальні фітинги, а також в якості перехідних ніпелів для з'єднання з іншими трубними системами. Проводиться ніпель з нержавіючої сталі, міді або штучного матеріалу. Комбінація ніпеля з одного боку і муфти з іншого називається також ніпельна муфта, муфтовий ніпель або перехідної ніпель.

Застосовуються фітинги від космонавтики, авіації, важкої промисловості до застосування в побутовій техніці. У побутовій техніці частіше застосовується ніпель ні з метричної різьбою, а з різьбленням bsp.

 

Гідравлічні фітинги

Фітинги для гідравліки (РВТ) призначені для стикування різних вузлів гідравлічного обладнання.

Середовище - гази, рідини і гранульовані тверді речовини.

Залежно від області застосування розрізняють фітинги з різними номінальними внутрішніми діаметрами / умовний прохід / і різних тисків.

Для замовлення фітингових з'єднань пропонуємо розглянути таблиці з технічними параметрами, які допоможуть Вам правильно підібрати з'єднання.

Для підбору фітингових з'єднань необхідно вказати розміри:

  • Т (внутрішній або зовнішній діаметр різьби фітингових з'єднання);
  • Dn (внутрішній розмір рукава);
  • D (діаметр гідравлічної трубки, що входить у з'єднання);
  • розмір ключа.

Просимо звернути увагу на фітинги з ущільнювальною головкою під кутом 24 °. Фітинги бувають легкої (AOL) і важкої (AOS) серії. З огляду на той факт, що дані фітинги сумісні з сполуками гідротруби під врізні кільця, то головною особливістю в їх відмінності є розмір D- діаметр вхідної трубки.

Також необхідно звернути увагу на з'єднувальні елементи з ущільнювальною головкою під 60 °, внутрішнім конусом 74 °, а також плоским ущільненням, де потрібно вказати:

  • Dn (внутрішній діаметр рукава),
  • Т (діаметр різьби), розмір ключа.

Для фланцевих з'єднань по SAE вимірюється:

  • діаметр з'єднувального фланця;
  • Dn- внутрішній діаметр рукава.

При застосуванні конусної різьби вимірюється кількість витків на 1 дюйм.

Довжина рукава, конструктивні особливості (кут розвороту фітингів відносно один одного, ізогнутість фітинга під кутом 45 ° і 90 °) вказують в таблиці замовлень.

Джерело: Hansa-Flex


Вгору