ТОВ "ГАНЗА-ФЛЕКС" надає наступні види робіт по сервісу:

 

Протягом години виробляємо:

А ТАКОЖ, МИ ВИРОБЛЯЄМО БЮДЖЕТНІ ВАРІАНТИ РУКАВІВ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ І СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА З ВІТЧИЗНЯНОЇ АРМАТУРИ ГАРНОЇ ЯКОСТІ

 

СЕКРЕТ УСПІХУ HANSA-FLEX - СИСТЕМНЕ ПАРТНЕРСТВО

Почавши з постачання запчастин для гідравлічних шлангопроводів, фірма "ГАНЗА-ФЛЕКС" більш ніж за 50 років зросла в одного з провідних системних постачальників з надання робіт по сервісу в усьому світі. Сьогодні нас цінують за широту і глибину асортименту продукції та послуг. Адже в такій ключовій галузі, як гідравліка, клієнт віддає перевагу отримувати рішення з одних рук. Він хоче чіткої відповідальності, прозорості, зменшення кількості точок сполучення, кошторисної надійності та оптимальної готовності гідросистем. Як системний партнер HANSA-FLEX впевнено тримає в руках всю систему струменевої техніки, інтегруючи всі послуги - від планування, консалтингу, інжинірингу, агрегатобудування, постачання гідравлічними сполучними елементами та монтажу до введення в експлуатацію і навчання обслуговуючого персоналу. Клієнт має глобальний доступ до цього широкому асортименту: щільна мережа філій служить воротами у світ сервісного обслуговування гідравліки ГАНЗА-ФЛЕКС".

Ганза-Флекс Украина

Партнер за первісним оснащенням

Клієнти, що виробляють первинне оснащення, вже на першому етапі конструювання виграють від актуального ноу-хау групи HANSA-FLEX. Швидке надання пробних екземплярів і дослідних зразків з усією потрібною документацією аж до освоєння серійного виробництва в короткий термін - ось послуги, на які клієнт може покластися. За бажанням клієнта на складальний конвеєр в узгоджений термін також поставляються готові до монтажу вузли.

Постачання запчастинами без втрати часу

Якщо терміново знадобиться запчастина, допомога надається швидко і без зайвого бюрократизму - будь то сполучні елементи для гідравліки, ущільнення або компоненти. "ГАНЗА-ФЛЕКС" пропонує широкий, комплексний асортимент, що налічує понад 75 тис. виробів. Вся продукція переконує гарантованим стандартом якості та залишається на місце, як правило, протягом 24 годин. Крім того, фірма "ГАНЗА-ФЛЕКС" розробила X_CODE систему ідентифікації, яка зробила переворот в справі постачання запчастинами. Незаплановані простої машин зводяться до мінімуму. Обслуговувати швидше і надійніше просто неможливо.

Монтажний сервіс FLEXXPRESS

Завжди напоготові спеціалізовані монтажні бригади "ГАНЗА-ФЛЕКС" і парк повністю оснащених пересувних майстерень FLEXXPRESS. Безпосередньо на місці вони виконують всі роботи, пов'язані з гідравлікою. У співробітництві зі службою промислового сервісу ThyssenKrupp виконуються також замовлення на комплексний промисловий монтаж.

Сертифікована якість

Всі процеси в компанії HANSA-FLEX організовані за системою управління якістю згідно DIN EN ISO 9001: 2000, стабільно забезпечуючи надійну якість. Являючись партнером відомих класифікаційних і страхових товариств, фірма "ГАНЗА-ФЛЕКС" готова виконувати та спеціальні технічні вимоги.

 

Ми усвідомлюємо свою ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!

 


Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору