Надійність на кожному згині. Для циркуляції без перешкод.

Як системний партнер, "ГАНЗА-ФЛЕКС" пропонує клієнтам також конструювання та серійне виготовлення гнутих труб будь-якого типу – швидко, на принципах кооперації і з абсолютною точністю.

Промислова техніка не уявляється без гнутих труб: в машинобудуванні без них не обійтися там, де складна техніка повинна бути розміщена на малій площі. Тому "ГАНЗА-ФЛЕКС" побудувала центр гнуття труб, до якого клієнти можуть звернутися в будь-який час через будь-яке відділення підприємства. Спеціально для середніх підприємств центр виготовляє високоточні труби з найрізноманітніших матеріалів і зі з’єднувачами всіх використовуваних типів – зрозуміло, з випробуваною якістю "ГАНЗА-ФЛЕКС".

Також наші фахівці можуть оперативно прийти на допомогу і консультувати клієнтів на місці. Окрім формування 3-D зображень, сервіс включає також перевірку здійсненності на базі комп'ютера. Виготовляються як окремі труби, так і їх серії на підставі зразка чи креслення. На договірній основі виконується також виготовлення комплектних вузлів з гідравлічними компонентами, а також підготовка готових до монтажу комплектів труб. Здійснюється інклюзивна поставка точно за графіком на монтажні майданчики клієнтів.

Як при комплектації заводом-виробником для ПКО (постачальника комплексного обладнання), так і при постачанні запасних частин, ми здійснюємо повне сервісне обслуговування, на яке можна сміливо покластися.


Гнуття труб Hansa-Flex

Центр гнуття труб – Фахівці з ноу-хау в області гідравліки

У Центрі гнуття труб працюють як партнери відділень "ГАНЗА-ФЛЕКС" фахівці, що відрізняються тим, що вони володіють значним ноу-хау в області гідравліки.

Це має вирішальне значення для кваліфікованого консультування по специфікації труб і спільної діяльності, аж до виготовлення окремих виробів або серій. Повні комплекти труб можуть поставлятися по специфікації безпосередньо на стрічку – швидко, надійно, а також і гнучко, якщо необхідно внести зміни в стислі терміни.

Гнуття труб Ганза-Флекс

Максимальна точність – виготовлення за допомогою оправлення

Верстати для гнуття з комп'ютерним управлінням виготовляють за секунди труби довжиною до 6 000 мм з чорних і оцинкованих гідравлічних труб, високоякісної сталі, міді або алюмінію. При цьому труби гнуться за допомогою оправлення, для того, щоб не допустити звуження труби в поперечному перерізі і забезпечити в подальшому ламінарну роботу установки. Надзвичайна точність виготовлення відповідає найвищим вимогам до точності по всій довжині.

Центр гнутих труб "ГАНЗА-ФЛЕКС" – Комплектація заводом-виробником для ПКО або запасні частини

 • Максимальна довжина - 6 000 мм
 • Діаметр труби – від 4,00 до 101,60 мм
 • Окремі вироби та серії
 • Документація з даними для подальшого виробництва
 • Стислі терміни поставки
 • Попередньо зібрані вузли
 • Доступна допомога з боку команди "ГАНЗА-ФЛЕКС"
 • Прецизійні труби з чорних і оцинкованих гідравлічних труб, високоякісної сталі, міді або алюмінію

Всі використовувані з'єднання: від класичного врізаного кільця до формозміни

 • Формозміна 90° ORFS (O-Lok) З'єднання відповідно до ISO 8434-3 (SAE J1453)
 • Поширені на ринку системи, одержувані обробкою тиском, 24° Щільний конус для з'єднань із геометричним замиканням, відповідно до ISO 8434-1/DIN 2353
 • Врізане кільце з двома врізами відповідно до DIN 3861, з ущільненнями з еластомеру або без них (Функціональна гайка) відповідно до DIN 2353 EN ISO 8434-1 Різьбове з'єднання труб
 • З'єднання для трубопроводів гальмівної системи і з’єднувальні порти, Форма D-E-F відповідно до DIN 74234, застосовується для труб із міді, сталі та алюмінію
 • Відбортовка 37° Ущільнюючий конус JIC (Triple-Lok), Виконання труб в дюймах і метрах відповідно до ISO 8434-2/SAE J 514
 • Обжим у вигляді гофрованого з'єднання на трубопроводах (аналогічно DIN 71550)

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору