Спеціальні труби та арматура

Ми можемо набагато більше, ніж просто відповідати стандарту!

"ГАНЗА-ФЛЕКС" реалізує спеціальні труби та спеціальну арматуру будь-якої бажаної форми. Для комплектації заводом-виробником або в якості запасних частин. Швидко, точно і з випробуваною якістю. У складних гідравлічних установках необхідні спеціальні труби і арматура, які виходять за межі стандартного асортименту.

Дуже затребувані індивідуальні, в прямому сенсі слова, унікальні з'єднання. Для вирішення цих особливих завдань, "ГАНЗА-ФЛЕКС" має спеціальний виробничий центр для спеціальних труб і спеціальних фітингів. Тут виготовляються будь-які уявні конструктивні елементи з точністю, яка забезпечується комп'ютерним керуванням. При цьому їх безкомпромісна якість не залежить від того, чи йде мова про окремі вироби, чи про серії будь-якої величини.

Як у випадку комплектації заводом-виробником, так й у випадку запасних частин: Функціональність і надійність не завжди легко пов'язати одне з іншим. Там, де для успіху не вистачає лише одного вирішального виробу, "ГАНЗА-ФЛЕКС" забезпечить з'єднання під замовлення і в максимально стислі терміни. Так що виробництво починається вчасно і триває за графіком.


Спеціальні труби та арматура Hansa-Flex

Спеціальні труби – надійність на кожному згині

У підрозділі гнутих труб використовуються згинальні машини з комп'ютерним керуванням. Вони за секунди надають трубам з таких матеріалів, як сталь, високоякісна сталь, мідь або алюміній, остаточну форму. Згинальна техніка з гнуттям вліво-вправо дозволяє також отримувати послідовність надзвичайно малих радіусів у трьох різних площинах гнуття – і все в рамках одного робочого процесу.

Надзвичайна точність виготовлення, яка складає 0,3 мм на всю довжину, задовольняє найсуворіші вимоги до точності. Також і комбінування з гідравлічними шлангами виконується швидко і надійно.

Спеціальні труби та арматура Ганза-Флекс

Спеціальна арматура – різноманіття без кордонів

Залежно від попиту, для труб виготовляються, окрім іншого, з'єднання із врізними кільцями, з'єднання з відбортовкою форм F і E для трубопроводів гальмівної системи, паяні з'єднання і гофрові з'єднання, з'єднання з відбортовкою Triple-Lok 37° і O-Lok 90° або поширені на ринку системи, одержувані обробкою тиском, 24° Щільний конус для з'єднань з геометричним замиканням, відповідно до ISO 8434-1/DIN 2353. Програма доповнюється спеціальною арматурою різноманітного застосування. Спектр виробів поширюється від багаторазово гнутої арматури і адаптерів будь-якої форми, з різною різьбою, до складних колекторів і розподільних труб. Таким чином виключаються гвинтові вежі і зводиться до мінімуму ризик витоку.

Консультування та інжиніринг Hansa-Flex

Консультування та інжиніринг

Наші фахівці мають великий досвід і володіють ноу-хау в області спеціальних труб і спеціальної арматури. Вони охоче діляться з клієнтами цими знаннями.

Разом з підрозділами "ГАНЗА-ФЛЕКС" з інжинірингу та виробництва комплектного обладнання, ставляться також комплексні завдання з конструювання гідравлічних вузлів і здійснюється їх виготовлення.

Спеціальні труби та спеціальна арматура виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" – Комплектація заводом-виробником і запасні частини

  • • прецизійні труби з високоякісної сталі, сталі, міді та алюмінію, також у комбінації з гідравлічними шлангами
  • • максимальна довжина 6 000 мм, точність виготовлення 0,3 мм по всій довжині
  • • окремі вироби і серії
  • • зберігання даних для подальшого виробництва
  • • поставляються всі поширені варіанти з'єднань
  • • виготовлення спеціальної арматури (арматура з багаторазовим гнуттям, адаптери, колектори і розподільні труби)
  • • попередньо зібрані вузли для швидкого монтажу
  • • стислі терміни поставки

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору