Трубопровідна техніка для холодильних і кліматичних установок

Як провідний європейський постачальник гідравлічного обладнання,
"ГАНЗА-ФЛЕКС" пропонує трубопровідну техніку для холодильних і кліматичних установок в комплекті. Основою такої пропозиції є багаторічний досвід, накопичений у відділеннях. Це відкриває абсолютно нові можливості для клієнтів в областях легкового та вантажного транспорту, транспортних і перевізних засобів, техніки, яка застосовується в товарообігу, і багатьох інших областях застосування.

Цією пропозицією можуть скористатися як служби забезпечення запасними частинами, так і ПКО і провайдери в сфері холодильної та кліматичної техніки.


Трубопровідна техніка для холодильних і кліматичних установок Hansa-Flex

Новітній стандарт по величинах дифузії і ефузії

Використовуються випробувані універсальні шланги для холодильної та кліматичної техніки з відповідними з'єднаннями і арматурою з алюмінію або сталі, розраховані на холодоагент 134a. Мова йде про шланги з ізоляційним шаром або гумові шланги з найпоширенішими умовними проходами, всі які перевершують вимоги, що пред'являються в галузі холодильних установок до величин дифузії і ефузіі. Для оперативного ремонту використовується система AC-Clip разом з Löt-Kit, технікою, за допомогою якої можна виконувати ремонт без пресування або накручування. Для серійного виробництва застосовується техніка пресування або накручування.

Шланги для кондиціювання повітря Hansa-Flex

Можливість швидкого отримання запасних частин

За допомогою "швидкого шлангу" "ГАНЗА-ФЛЕКС" може швидко, економно і надійно ремонтувати кліматичні установки і звести до мінімуму незаплановані простої. Це важливо, насамперед, у випадках, коли доводиться довго чекати поставки оригінальних запасних частин.

За рахунок програми "Запасні частини в оригінальній якості" і широко ешелонованого асортименту можна надавати оперативну допомогу в цій ситуації, оскільки багато відділень мають добре відсортовані запаси шлангів і арматури.

Таким чином, "ГАНЗА-ФЛЕКС" завжди в змозі швидко і без великих витрат поставляти шланги майже всіх умовних проходів, а також відповідну арматуру та різьбові з'єднання. В доповнення до цього, більше не потрібно надсилати навіть спеціальну арматуру, виготовлені на замовлення заправні штуцери або розподільні труби. На підставі дефектної деталі в стислі терміни виготовляється конструктивно еквівалентна запасна частина.

Особливу вигоду отримують ПКО

Сила "ГАНЗА-ФЛЕКС", як системного партнера, проявляється в справі комплектації заводом-виробником. Від надання зразків до передачі в серійне виробництво – все це може виконуватися в стислі терміни і з дотриманням найсуворіших критеріїв якості.

Сервіс вигідний для всіх ПКО, які в своїх програмах пропонують засоби для охолодження і регулювання клімату на робочому місці, і при цьому бажають, щоб технічне оснащення виконувалося з розумними витратами.

Оскільки "ГАНЗА-ФЛЕКС" може і в області трубопровідної техніки для холодильних і кліматичних установок поставляти цілі конструктивні групи - і, зрозуміло, також і гідравлічні трубопроводи, - корисною виявляється ідея "багатоцільового підприємства".

Так, клієнт може зменшити кількість точок сполучення і зробити свої закупівлі більш ефективними за рахунок того, що все, що йому необхідно для гідравлічних систем і трубопровідної техніки для холодильних і кліматичних установок, він може отримати з одних рук в "ГАНЗА-ФЛЕКС".

Завжди поруч

Трубопровідна техніка для холодильних і кліматичних установок доступна в багатьох відділеннях "ГАНЗА-ФЛЕКС". Часто тут можна виготовити запасну частину протягом декількох хвилин. Також тут розпоряджаються всією логістикою для партнерства з ПКО. Таким чином, клієнти завжди мають доступ до контактної особи.

Це забезпечує надійний контакт і є найкращою базою для співпраці, орієнтованої на задоволення клієнта в будь-якій ситуації.

Забезпечення запасними частинами і комплектація заводом-виробником

  • Виготовлення, монтаж і ремонт всіх шлангопроводів для холодильної та кліматичної техніки
  • Мобільні та стаціонарні ділянки застосування
  • Шлангопроводи з ізолюючим шаром і гумові шлангопроводи всіх поширених умовних проходів
  • Перевищено всі параметри по дифузії і ефузії відповідно до SAEJ2046
  • Розраховані на холодоагент 134a (інші холодоагенти на замовлення)
  • Арматура для холодильних і кліматичних установок з алюмінію і сталі
  • З'єднання для труб: прямі, 45°, 90°; SAE, Tubo, DKOL, Bock, Denso, а також спеціальні з'єднання на замовлення
  • Доступні комплектні вузли, в тому числі з заливними патрубками, розподільними трубами і різьбовими з'єднаннями
  • Одиничне і серійне виготовлення
  • Якість "ГАНЗА-ФЛЕКС" – сертифікація по DIN EN ISO 9001:2000

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору