Сертифікат ISO 9001 Hansa-Flex

   ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС» в Україні є офіційним 

представником HANSA-FLEX AG (Німеччина) та має досвід роботи на ринку України понад 17 років (дата перереєстрації вересень 2004 р.)

   “HANSA-FLEX AG” (Німеччина) – провідний світовий постачальник та виробник рукавів високого тиску (РВД), металорука, а також складних гідравлічних вузлів для різних галузей промисловості. HANSA-FLEX AG пропонує широкий спектр товарів та комплектуючих, що налічує близько 75 000 одиниць. На сьогоднішній день підприємство має близько 450 представництв (200 у Німеччині, 250 за кордоном, у тому числі в Україні).

   З 2014 року в Україні почали виготовляти металорукава для таких галузей промисловості як: металургія, машинобудування, сільське господарство, целюлозно-паперова, скляна промисловість тощо З 2020 р. почали експортувати металорукава до HF Швейцарії.

     З 2016 року в Україні виготовляємо деталі на верстатах з ЧПУ Gildemeister будь-якої складності із чорних, нержавіючих та кольорових металів з нульового циклу: від проектування, виготовлення креслень, програмування, налагодження верстата

 до випуску готової продукції як для кінцевого споживача, так і для виготовлення арматури. виробництва металорукавів. З 2019 р. експортуємо продукцію до HF Австрії та Швейцарії.

     Різноманітність наших виробів від класичних гідравлічних шлангів та трубопроводів до агрегатів, гідравлічних компонентів та металевих рукавів, власне виробництво, сервісні послуги, вигідні умови та прийнятні ціни на весь перелік нашої продукції та супровід замовників на всіх стадіях проектів: від планування та конструювання до проектування. монтаж та введення в експлуатацію робить компанію HANSA-FLEX системним партнером з гідравліки для підприємств у будь-якій галузі.

На підприємстві створено виробничі ділянки:

Виготовлення металорукавів  з виготовлення металорукавів

Виготовлення промислових рукавів  з виготовлення промислових рукавів

Виготовлення, ремонт РВТ  з виготовлення, ремонту РВТ

Виготовлення деталей на верстатах з ЧПК Gildemeister будь-якої складності із чорних, нержавіючих та кольорових металів  з виготовлення деталей на верстатах з ЧПК Gildemeister будь-якої складності із чорних, нержавіючих та кольорових металів

Випробування РВТ та металорукавів, арматури  з випробування РВТ та металорукавів, арматури

Згинання труб, розвальцювання гідравлічних труб та врізання кілець на гідравлічних трубах  згинання труб, розвальцювання гідравлічних труб та врізання кілець на гідравлічних трубах

Монтажні та зварювальні роботи, відповідно до технічного завдання на виробництві  Монтажні та зварювальні роботи, відповідно до технічного завдання на виробництві

Мобільний сервіс - пересувні майстерні FLEXXPRESS Мобільний сервіс – пересувні майстерні FLEXXPRESS – виїзд на спеціалізованому обладнаному автомобілі на об'єкт замовника

Компанія «ГАНЗА-ФЛЕКС» також постачає:

  • Бурові рукави для подачі бурових та цементних розчинів із робочим тиском від 4000 до 15000 psi/
  • Гумові, композитні та нержавіючі (металорукава) промислові шланги для: нафтопродуктів, зрідженого газу, холодоагенту, насиченої пари та великого спектру хімічних речовин.
  • Гумові та металеві компенсатори
  • Фітинги та БРЗ типу: TANKWAGEN, HAMMERUNION, CAMLOCK, PERROT, STORZ, GUILLEMIN, BAUER, CAMSCROOVE, MANNTEK (сухе роз'єднання), а також великий спектр гідравлічних БРС великого тиску.
  • Запірна арматура та клапани високого тиску.
  • З'єднання та адаптери для трубопроводів високого тиску

Сертифікація компанії «ГАНЗА-ФЛЕКС» була проведена відповідно до процедур аудиту та сертифікації TÜF AUSTRIA CERT та підлягає регулярному аудиту.


Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору