Більш ніж 4 500 різних гідравлічних компонентів

Гідравлічні компоненти виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" пропонують клієнтам велику кількість варіантів для поліпшення якості продукції.

Оптимально скоординований склад з більш ніж 4500 гідравлічними компонентами і консультаціями досвідчених фахівців з гідравліки - в рамках концепції системних провайдерів відділ виробництва гідравлічних компонентів підтримує відділення і технічні філії "ГАНЗА-ФЛЕКС".

Від гідроциліндрів в різних варіантах, насосів, клапанів, акумуляторів, баків і фільтрів до реле тиску і вимірювальних пристроїв - все це є в наявності на поточних складських запасах. Також доступна обрана програма на 700 бар. Закупівля запасних частин також можлива в короткі терміни. Сертифікований відповідно до DIN EN ISO 9001, HANSA-FLEX забезпечує високий стандарт якості гідравлічних компонентів з однією метою: постійна доступність при мінімальних витратах.


Гідравлічні компоненти Hansa-Flex

Консультування клієнтів фахівцями

Ми також проводимо, за погодженням з відділеннями, пряме консультування клієнтів. При цьому конструкторські відділи й відділи з розробки отримують вигоду від ноу-хау, яким ми володіємо на даний час. Від фахівця до фахівця швидко знаходяться оптимальні рішення.

Так можливо в найкоротші терміни виконувати проектування гідравлічних установок і конфігурування складних гідравлічних модулів на базі асортименту гідравлічних компонентів "ГАНЗА-ФЛЕКС".

Виготовлення гідравлічних циліндрів спеціальної конструкції

Гідравлічний циліндр спеціальної конструкції

Якщо необхідно виготовити циліндр за індивідуальним замовленням, відділ виробництва гідравлічних комплектуючих звертається до виробничих потужностей групи "ГАНЗА-ФЛЕКС". Без затримок компонент виготовляється, випробовується на напівавтоматичному випробувальному стенді, з будь-якими тактами, і поставляється в стислі терміни.

Гідравлічні компоненти Ганза-Флекс

Постачання точно за графіком

За бажанням замовника ми також надаємо готові для монтажу комплектуючі та постачаємо їх в необхідні терміни. Сюди входять також заздалегідь виготовлені клапанні блоки й комбінації клапанів. Таким чином, наші клієнти можуть бути завжди впевнені в тому, що постачання буде здійснено в потрібний час, в потрібному місці та в необхідній кількості.

Стандарт зменшує витрати – можливість спеціального виконання

  • можливість негайної поставки понад 4 500 різних гідравлічних компонентів
  • є спеціальна програма 700 бар
  • підготовка готових для монтажу гідравлічних вузлів, наприклад, клапанних блоків і комбінацій клапанів
  • за бажанням клієнта, створення запасів для прямого монтажу
  • поставка в строк
  • придбані деталі також доступні в короткі терміни
  • консультування клієнтів фахівцями
  • онлайн каталог

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору