Приблизно 1 400 різних виробів. Негайна поставка

"ГАНЗА-ФЛЕКС" підтримує клієнтів в сферах, починаючи від будівельної справи і до харчової промисловості, забезпечуючи широкий спектр промислових шлангів перевіреної якості.

З включенням промислових шлангів в програму поставок системне партнерство "ГАНЗА-ФЛЕКС" придбало новий вимір. Підприємство тепер має змогу надавати всі з'єднувальні елементи для техніки і промисловості з одних рук. Клієнтам це несе явні переваги, серед яких: одноосібна відповідальність, відсутність яких би то не було точок сполучення, висока фінансова впевненість і оптимальна доступність.

Спеціально для таких цілей в Гайзенфельді був побудований центральний склад із приблизно 1 400 різними виробами. Асортимент охоплює весь спектр промислових шлангів для сфер, починаючи від будівельної справи і до харчової промисловості. Крім стандартних шлангів для транспортування хімікатів, харчових продуктів, повітря, води і абразивних середовищ, сюди входять також відсмоктувальні й напірні шланги всіх модифікацій. Відповідні аксесуари, такі як ніпелі або з'єднувальні системи, забезпечують те, що за необхідності можуть пропонуватися комплектні рішення.

На замовлення клієнтів виготовляються і поставляються в комплекті шланги для бетону з умовними проходами до 5 дюймів. І до їх різноманітних властивостей додається також і перевірена якість "ГАНЗА-ФЛЕКС". Всі шланги виготовляються в рамках DIN EN ISO 9001 і впевнено демонструють максимальну надійність і безпеку.


Промислові шланги Ганза-Флекс

Стислі терміни поставки – висока гнучкість

По всій стандартній продукції діє оперативна постачальницька логістика "ГАНЗА-ФЛЕКС". Це означає, що бажаний виріб надходить замовнику не більше, ніж через два дні після надходження замовлення. Вироби, які ще не входять в асортимент, можуть за домовленістю з клієнтом включатися в програму поставки і запасатися у відповідній кількості. На будівельних майданчиках, де є особливо висока потреба в шлангах, як, наприклад, при будівництві тунелів, є сенс мати напоготові певні шланги в достатній кількості. Для таких цілей "ГАНЗА-ФЛЕКС" пропонує відповідним чином обладнані мобільні майстерні-контейнери.

Промислові шланги Hansa-Flex

Консультування і навчання для забезпечення максимальної безпеки

Як провідне підприємство в сфері гідравлічного обладнання , "ГАНЗА-ФЛЕКС" відрізняється високою компетентністю у справі консультування. Супровід проектів досвідченими фахівцями забезпечує те, що в кожному конкретному випадку застосування обирається оптимальний шланг. Для забезпечення постійної безпеки також важливе значення має навчання співробітників. В процесі тренувань на робочому місці ведеться цілеспрямоване навчання тому, які шланги можуть застосовуватися для вирішення відповідних завдань, і які правила техніки безпеки повинні при цьому дотримуватися.

Промислові шланги "ГАНЗА-ФЛЕКС" – різнобічні й надійні

 • Сфери застосування: в будівельній справі та харчової промисловості
 • Для транспортування хімікатів, харчових продуктів, повітря, води і абразивних середовищ
 • Відсмоктувальні й напірні шланги
 • Центральний склад приблизно з 1400 стандартних виробів
 • За необхідності може створюватися запас додаткових виробів
 • Широкий набір аксесуарів
 • Широкий асортимент сполучних компонентів
 • Перевірена якість – сертифікація по DIN EN ISO 9001
 • Підготовка майстерень-контейнерів за моделями партнерів, що відповідають їхнім потребам
 • Наочний каталог продукції
 • Компетентне консультування
 • Навчання співробітників

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору