Гідравлічні шлангопроводи для будь-якого застосування

Гідравлічні шлангопроводи забезпечують, як сполучна ланка, передачу енергії в гідравлічних системах. У разі їх відмови страждає вся система, результатом чого є простій машин і устаткування. Використання більш високоякісних гідравлічних шлангів дозволяє уникати подібних простоїв і супутніх їм поломок машин, що дорого обходяться. Коротко кажучи, вкладення коштів у високоякісні матеріали для шлангів виправдовує себе.

Починаючи від мобільного застосування в будівельній справі і до застосування в стаціонарних гідравлічних системах у харчовій промисловості, наші гідравлічні шланги в широкому спектрі відповідають всім викликам в області низьких, середніх і високих тисків. Велика розмаїтість моделей, таких, як шланги з опліткою, спіральні шланги, шланги з текстилю і пластикові шланги (термопласт) дає Вам можливість завжди мати той шланг, який необхідний для Вашого конкретного випадку застосування.


Гідравлічні шланги Hansa-Flex

Партнер для підприємств-виробників

"ГАНЗА-ФЛЕКС" підтримує підприємства-виробники, надаючи їм пристосовані до їх індивідуальних запитів послуги в сфері використання гідравлічних шлангопроводів, такі як комплектування та підготовка готового для встановлення монтажного комплекту для використовуваних транспортних систем. Або, наприклад, спеціальне виготовлення на заводі на замовлення, з подальшою поставкою. За рахунок цього Ви будете мати можливість зменшити витрати на тривале зберігання і забезпечити мінімум витрат на монтажних майданчиках.

"ГАНЗА-ФЛЕКС" також демонструє свою ефективність у визначенні технічних параметрів, підготовці зразків у короткий термін і забезпеченні всіх необхідних актів випробувань. Незалежно від того, які Ви замовляєте послуги, ми завжди поставляємо наші шлангопроводи в прийнятій у "ГАНЗА-ФЛЕКС" якості і у встановлені терміни – зрозуміло, з урахуванням Вашої виробничої програми. Починаючи від дрібносерійного виробництва і до масового серійного випуску.

Різноманітні сфери застосування у гідравліці

Області застосування наших високоякісних гідравлічних шлангів включають наступний широкий спектр:

 • Гідроприводи навісних агрегатів
 • Аграрне господарство
 • Оборонна техніка
 • Машинобудування
 • Залізничний транспорт
 • Ліфти і підйомно-транспортне обладнання
 • Хімічна та харчова промисловість
 • Судна і плавучі дерик-крани для морського буріння
 • Електростанції та вітрові електростанції

Крім того, ми, як ефективний системний провайдер, надаємо відповідні аксесуари для гідравлічних шлангів, такі, як, наприклад, ніпелі або з'єднувальні системи. За рахунок цього наші клієнти завжди можуть розраховувати на комплексні рішення.

Надійні з'єднання для гідравлічних шлангів Hansa-Flex

Надійні з'єднання. Завжди в наявності

Арматура для шлангів виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" розрахована в точності на гідравлічні шланги і поставляється готовою до монтажу. Пропонується арматура всіх використовуваних умовних проходів і форм (наприклад, під кутом 45° або 90°). Що стосується типів з'єднання, пропонується найширший спектр, наприклад, у метричних одиницях, в дюймах, в системах BSP, UNF, NPT, JIS або SAE. Після запресовування шлангопровода, кожного разу слюсар-складальник перевіряє правильність виконання за допомогою контрольної оправки. Крім того, наша арматура для шлангів уже в стандартному виконанні має цинко-нікелеве поверхневе покриття – для забезпечення корозійностійких і надійних з'єднань, на які Ви можете покластися.

"ГАНЗА-ФЛЕКС" має у своїй програмі поставок шланги, що відповідають стандартам DIN EN 853 (Тип 1SN, 2SN), EN 854 (Тип 1TE, 2TE, 3TE), EN 856 (Тип 4SP, 4 SH, R12, R13, EN 857 (Тип 1SC 2SC), ISO 18752, ISO 3862 (Тип R15), а також SAE100Rxx. Багато наших шлангів навіть перевершують вимоги цих стандартів. Крім того, портфель нашої продукції включає термопластові шланги високого тиску з внутрішнім шаром поліефірного еластомеру, що відповідають вимогам наступних стандартів: SAE100R1, SAE100R7 (ISO 3949), SAE100R8 (ISO 3949) і SAE100R18 (ISO 3949). Додатково ми пропонуємо Вам спеціальні термопластові шланги для застосування в екстремальних умовах, такі як, наприклад, залізничні шланги, що відповідають вимогам DIN EN 45545.

Як при комплектації заводом виробником, так і при постачанні запасних частин, наші клієнти з однаково великою для себе вигодою користуються широко розгалуженою мережею відділень "ГАНЗА-ФЛЕКС": це короткий шлях до контактної особи і широкий вибір наявних шлангопроводів найрізноманітніших специфікацій і розмірів.

З’єднувальні елементи виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" – 50-річний досвід

 • Консультування, виготовлення прототипів, дрібносерійне виробництво і масовий серійний випуск
 • Шлангопроводи для гідравліки високого тиску
 • Шлангопроводи зі спеціальною арматурою
 • Спеціальне виконання
 • Програми по ВКУ (виготовлення комплексного устаткування) на замовлення: наприклад, комплектування, спеціальне виготовлення на заводі.
 • Шлангопроводи на заміну
 • X-КОД – поставка запасних частин без затримки
 • Монтаж силами служби невідкладного сервісного обслуговування гідравліки або монтажних команд.

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору