Провісники майбутнього. Для чутливих сфер застосування.

Шланги з ПТФЕ (полімер тетрафторетилену) виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" встановлюють нові стандарти в харчовій промисловості, суднобудуванні, авіації й багатьох інших сферах.

Є багато сфер застосування в промисловості, де не потрібні металеві шланги. Для харчової промисловості необхідна нейтральність по смаку і запаху для транспортування чутливих продуктів, таких як, наприклад, йогурт. Шланги з ПТФЕ виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" є тут ідеальним вибором. Крім того, чистота їх поверхні забезпечує бактеріологічну безпеку, полегшує їх чищення і збільшує збереженість продуктів.

Однак є й багато інших сфер їх застосування. Так, пар, що проходить по шлангах із ПТФЕ в вулканізаційних пресах, що використовуються в шинній промисловості, попередньо нагріває форми. В авіації вони використовуються для транспортування пального та охолоджуючої рідини. Спеціальні шланги з ПТФЕ включаються в якості демпферів вібрації в трубопроводи для того, щоб попередити розрив труб. Також вони все частіше використовуються в суднобудуванні і фармацевтичній промисловості.

Завдяки своїм властивостям нейтральності по смаку і запаху, шланги з ПТФЕ наче спеціально призначені для застосування в харчовій промисловості.


Шланги з ПТФЕ Hansa-Flex

Прекрасні властивості для роботи з усіма середовищами

Шланги з ПТФЕ виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" підходять для майже всіх рідких, твердих і газоподібних середовищ. Вони не горючі, дуже гнучкі і легкі за рахунок застосовуваного матеріалу. Шкала температур, при яких вони можуть застосовуватися, простягається від -60 °С до +260 °C. Для застосування в сферах, де є важливим вибухозахист, можна користуватися антистатичним конструктивним виконанням. Шланги з ПТФЕ можуть забезпечуватися опліткою з різних матеріалів, що служить для протидії тиску. Крім того, в спеціальних випадках застосування шланги можуть забезпечуватися захисною оболонкою з високоякісної сталі.

Шланги з ПТФЕ Hansa-Flex з допуском від FDA

Першокласна якість з допуском від FDA

Як у випадку серійного виробництва, так і при їх використанні в якості запасних частин, дані шланги переконливо демонструють безкомпромісну надійність. Кожен шлангопровід є унікальним виробом, що проходить перед поставкою випробування на герметичність, яке виконується і документально оформляється фахівцями. Те, що шланги з ПТФЕ можуть використовуватися також і в чутливих галузях харчової промисловості, доводиться допуском, отриманим від FDA (Управління з контролю за якістю харчових продуктів, медикаментів і косметичних засобів). До цього слід додати також компетентне консультування: у випадках застосування, коли до них пред'являються особливі вимоги, фахівці "ГАНЗА-ФЛЕКС" можуть завчасно залучатися для знаходження оптимального рішення.

"ГАНЗА-ФЛЕКС" вже багато років має допуск від німецької філії Ллойд на застосування гофрованих шлангів ПТФЕ в суднобудуванні.

Матеріал – різноманітні застосування шлангів із ПТФЕ виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" – найкраща альтернатива

 • матеріал майбутнього ПТФЕ
 • нейтральний за смаком і запахом
 • негорючий
 • стійкий до удару
 • температуростійкий в діапазоні від -60 °C до +260 °C
 • • для рідких, твердих і газоподібних середовищ
 • • допуск від FDA для застосування для харчових продуктів
 • можливе антистатичне конструктивне виконання для вибухозахисту
 • металева оболонка на замовлення
 • поштучне виробництво
 • потрійна перевірка якості з документуванням
 • консультування на всіх етапах проекту
 • навчання співробітників

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору