Рукава з PTFE

Варіанти (12)

Рукава для високих температур: область застосування в Україні

Рукава для високих температур в Україні відносяться до продукції промислового призначення. Призначені вони для гідравлічних систем різних спецмашин, де потрібна особлива стійкість до високих температур. Тефлон (скор. PTFE), який використовується при виготовленні шлангів, має безліч незаперечних переваг:

На сайті компанії ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС» представлено кілька позицій рукавів PTFE. До їх особливостей і відмінностей від інших РВТ слід віднести:

Гарантуємо якісне обслуговування, уважних менеджерів, справжність товарів, доступні ціни та швидкі терміни виконання.

тефлоновий гідравлічний рукав  рукав із PTFE

Тефлонові рукави: технічні і конструктивні особливості

До конструктивних відмінностей відноситься відсутність зовнішнього шару і наявність посилення з зовнішньої частини трубопроводу. При необхідності відведення статичної електрики, шланг може бути оснащений спеціальними вуглецевими добавками. Для забезпечення шлангів сполучними елементами використовують стандартні для гідравлічних систем фітинги та муфти.

Тефлонові рукави характеризуються:

Компанія "ГАНЗА-ФЛЕКС" пропонує виготовлення рукавів для високих температур:

Процес виготовлення шлангів PTFE відбувається наступним чином:

Від чого залежить термін експлуатації шлангів високих температур?

Рукава даного типу стійкі і довговічні. Вплинути на їх робочий стан може тільки людина і час. Причини пошкодження трубопроводів бувають наступними:

  

Будь-яке обладнання вимагає технічних оглядів і планового ремонту. З метою уникнення серйозних пошкоджень, позаштатних ситуацій і простою, рекомендується своєчасно усувати дрібні несправності і контролювати стан трубопроводів. Витоку через негерметичні контури - явище поширене.

При потребі купити шланг для високих температур в Україні, телефонуйте в компанію "ГАНЗА-ФЛЕКС"!


Вгору