Всі ущільнення. Унікальні знання

"ГАНЗА-ФЛЕКС" вирішить Ваші проблеми, пов'язані з ущільненням. Як консультуючий партнер при розробці проекту, при виникненні потреби в запасних частинах або надаючи термінову допомогу в екстрених випадках.

Ущільнення є дуже важливим функціональним елементом у гідравліці. Скрізь, де працюють з тиском і середовищами, вони мають вирішальне значення для надійної роботи установок і безпеки людей та навколишнього середовища. Проблеми з ущільненням часто несуть ризик виробничого збою. Сумним наслідком цього є простої та рекламації.

Не дозволяйте цьому статися! Як провідне підприємство в області гідравлічної техніки, "ГАНЗА-ФЛЕКС" має все, що необхідно для вирішення проблем з ущільненням: надзвичайно ешелонований вглиб і вшир асортимент виробів на складі, виробничий центр для негайного виготовлення спеціальних ущільнень і консультування, завдяки якому вже на початковому етапі проектування мінімізуються основні ризики.

У виробничому центрі SEAL-MASTER з ЧПК виготовляються ущільнення з максимальною точністю – і протягом 24 годин. Відмінне доповнення до значного запасу, який налічує вже понад 8 000 стандартних ущільнень.


Ущільнення для гідравліки Hansa-Flex

Термінова допомога: Рішення в найкоротші терміни

На складі зберігаються понад 8 000 різних стандартних ущільнень, при цьому запаси постійно пристосовуються до нових вимог. Таким чином, у більшості випадків можна надати допомогу вже на базі наявних запасів для того, щоб оперативно виключити ризик тривалого простою.

У разі спеціальних ущільнень до гри вступає виробничий центр SEAL-MASTER з ЧПУ. Тут у найкоротші терміни виготовляються і поставляються індивідуальні ущільнення: окремі вироби настільки ж надійні, як і дрібносерійні вироби.

Кільця для ущільнення Hansa-Flex

Першокласне консультування – знання з перших рук

Крім усього іншого, багаторічний досвід і щоденна практика зробили "ГАНЗА-ФЛЕКС" шановним партнером у справі розробки проектів. Так, до фахівців звертаються за порадою для того, щоб з самого початку розробки скористатися великими знаннями в області ущільнювальної техніки. Таким чином завчасно з'ясовуються технічні завдання, відкидаються помилкові шляхи, продовжується термін експлуатації й істотно зменшуються витрати.

Гідравлічні циліндри та інші компоненти здатні працювати добре в тій мірі, в якій тримаються їх ущільнення. "ГАНЗА-ФЛЕКС" враховує у своїй пропозиції з сервісного обслуговування важливе значення цих елементів.

Ущільнення виробництва "ГАНЗА-ФЛЕКС" – якість на всі випадки життя

Виробничий центр SEAL-MASTER:
  • спеціальні ущільнення з будь-яких матеріалів
  • прецизійне виготовлення з ЧПУ
  • внутрішній діаметр від 5 мм до 520 мм
  • можливість негайної поставки по зовнішньому діаметру
  • окремі вироби і малі серії
  • консультування в процесі розробки проекту
Широка програма зі складських запасів:
  • Понад 8 000 стандартних ущільнень згідно заявки
  • Можливість поставки в стислі терміни ущільнень діаметром до 2 500 мм

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору