Рукава високого тиску (РВТ) – продажа та виготовлення

Рукави високого тиску є важливою ланкою в гідравлічній системі будь-якого обладнання. Тому, обираючи певний рукав, слід уважно вивчити продукт, оскільки від рішення залежить не лише успіх роботи, але й гарантія безпеки для спеціалістів. Дуже важливо використовувати якісні РВТ, що пройшли сертифікацію та випробування. Від правильного підбору, експлуатації та зберігання рукавів залежить максимальний термін їхньої служби, а значить, і час безремонтної експлуатації самого обладнання. Якщо ви вирішили купити рукава високого тиску для свого підприємства, заздалегідь проконсультуйтеся з нашими фахівцями, які зможуть правильно підібрати для вас необхідний товар.

 

Призначення рукавів високого тиску

РВТ рукава призначені для транспортування робочої рідини під тиском до силових гідравлічних систем обладнання та машин.

Діапазон температур робочої рідини від -60 до +260°С.

Виготовляються з робочим тиском від 5 бар до 2 000 бар.


У наявності компанії рукава (шланги) наступних типів:

 • з одним металевим обплетенням (1SC - EN 857, 1SN - EN 853);
 • з двома металевими обплетеннями (2SC - EN 857, 2SN - EN 853);
 • спіральні рукава з чотирма металевими навивками (4SP - EN 856, 4SH - EN 856);
 • термостійкі шланги (1ST, 2ST – EN853);
 • шланги для гірничодобувної промисловості надвисокого тиску (EN 856 R13, SAE100 R15);
 • шланги середнього та низького тиску;
 • рукава з текстильним обплетенням (1TE, 2TE, 3TE - EN 854);
 • всмоктувальні;
 • напірно-всмоктувальні шланги (SAE 100 R4);
 • термопластичні пластикові (пластмасові);
 • промислові шланги (SAE100 R7, SAE100 R8, SAE100 R18 - EN 855), шланги PTFE (SAE100 R14) та ін.

Асортимент рукавів високого тиску HANSA-FLEX

Виробничий цех компанії укомплектований сучасним високоточним обладнанням ТМ Uniflex, ЧПК-верстатами, що дозволяє виготовляти рукави високого тиску, шланги, які відповідають вимогам міжнародних стандартів: EN853 та EN856.

У асортименті ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС» представлений широкий вибір РВД рукавів, які можна розділити на наступні групи.

Рукава високого тиску за структурою:

РВД. Гідравлічні рішення

Стандарт EN853. Найбільш поширені рукава на тиск до 400 бар. Це рукави одним та двома обплетеннями типів 1SN, 2SN, 1SC, 2SC. Цифра позначає кількість металевих обплетень. Також є рукави для використання за температури до +135℃

Гідравліка

Стандарт EN856. Менш популярні, але не менш важливі елементи гідравлічних систем, де використовують підвищений тиск: 4SP чотири спіральні витки із сталевого дроту, призначені для середнього тиску; 4SH – має чотири витки із дроту підвищеної міцності та застосовується в умовах високого тиску; R12 важкий рукав із чотирма витками, призначений для тривалих робіт в умовах високих температур та середнього тиску; R13, R15 - багатоспіральний (з шістьма навивками) РВД для найбільш важких робочих середовищ, має підвищений термін служби, використовується при найвищих тисках, найбільших навантаженнях.

Умовні позначення рукавів РВТ:

 • перші літери та цифри описують тип шланга. За ними слідує ефективна монтажна довжина в мм і фітинги до 1-ї та 2-ї сторони шланга. Наприклад: PHD 225 X 1000 AJ AJ90 (P – рукав у зборі, прес-обойма за вибором виробника, HD225 – РВТ з 2 обплетеннями, DN25 (1”), 1000 – довжина в мм, AJ – арматура з одного боку (прес-ніпель стандарту DKJ), AJ90 – арматура з іншого боку (прес-ніпель стандарту DKJ під кутом 90°);
 • якщо обидві сторони повинні бути оснащені однаковим типом арматури, цей тип вказується лише один раз, додаткові комплектуючі, як, наприклад, захист від зламів просто додається в кінці. Наприклад: PHD 225 X 1000 AJ SSK29.

При умовному позначенні рукавів враховується таке:

 • дані про арматуру вказані як у метриці, дюймах, так і у форматі JIC;
 • маркування щодо накидних гайок завжди стоїть перед маркуванням для арматур із зовнішнім різьбленням;
 • прямі арматури стоять перед вигнутими арматурами;
 • арматури без перехідних розмірів вказані також поруч із арматурами з перехідними розмірами.

Рукава високого тиску по матеріалу:

З’єднання для РВТ шлангів

Спец. РВТ такі як PTFE та рукави для роботи з підвищеними температурами. Завдяки своїй конструкції тефлонові шланги часто використовують у харчовій та хімічній промисловості, їх особливість — це внутрішній шар із політетрафторетиленової трубки та зовнішнього армованого шару зі сталевого обплетення в один або кілька шарів. Відповідно це дозволяє йому бути хімічно стійким, міцним, витримувати тиск до 225 бар та температури від -60°C +260°

Застосування РВТ

Є вироби, внутрішній шар яких виконаний із стійких до агресивного середовища матеріалів, спеціально призначених для роботи з нафтопродуктами та маслянистими речовинами, продуктами харчування, абразивними сумішами (наприклад, рідким бетоном).

Рукава високого тиску за використанням:

Каталог рукавів високого тиску від ГАНЗА ФЛЕКС

У каталозі компанії є великий вибір стандартизованих рукавів, призначених для використання у конкретному гідравлічному обладнанні конкретного виробника. Крім цього, є можливість виготовлення виробів із довжиною, умовним проходом, товщиною та структурою за індивідуальними параметрами.

Комплектуючі для РВТ

Залежно від призначення рукава високого тиску комплектуються різними типами фітінгів. Можливе встановлення фланців, ніпелів, муфт, камлоків, прес-арматури. Крім цього, представлена вузькоспеціалізована арматура, наприклад, для піскоструменевого обладнання, перекачування палива.

Переваги високого тиску рукавів ТМ HANSA-FLEX

РВТ, що випускаються під торговою маркою HANSA-FLEX, вирізняються такими перевагами:

 • Якість. Купивши шланги HANSA-FLEX, Ви будете впевнені, що отримаєте вироби, які на 100% відповідають заявленим характеристикам і за умови дотримання умов використання здатні відпрацювати весь термін експлуатації.
 • Надійність. Для обтиснення компанією використовуються верстати Uniflex. Представлена ТМ є світовим лідером на ринку промислового обладнання для виготовлення гідравлічних шлангів. Також правильність обтиснення перевіряється щупом та штангенциркулем, а готовий виріб проходить випробування 2-х кратним збільшенням робочого тиску.
 • Різноманітність. На сайті представлені вироби, розраховані для роботи під низьким, високим та надвисоким тиском. Є шланги, призначені для експлуатації у вакуумі.

Критерії вибору гідравлічних шлангів високого тиску

 • Якщо вам потрібно купити РВТ, то підбирайте шланг, що розрахований на тиск, при якому він використовуватиметься. Робочий тиск у гідросистемі не має перевищувати рекомендованого показника — зазвичай одна четверта від максимального розривного тиску. У системах, для яких характерні великі стрибки тиску, використовуйте шланг із більшим робочим тиском. Важливо враховувати зміну робочого тиску в залежності від температури рідини або газу, що транспортується.
 • При наднизьких (високих) температурах враховуйте, що не кожен рукав вам може підійти. Висока температура погіршує стан еластомеру та знижує герметичність фітингу, тому не використовуйте рукави при температурі, що виходить за межі зазначеного діапазону. Перевищення температурної межі шланга може значно скоротити його термін служби. Вибирайте рукав високого тиску так, щоб температура робочої рідини та зовнішнього середовища укладалася в межі, встановлені характеристиками для даного виробу. Під впливом зовнішнього джерела тепла температура самого РВТ не повинна стати вище робочого максимального рівня.
 • Рукава високого тиску від різних виробників не аналогічні і не взаємозамінні. Як правило рукави одного виробника не слід монтувати на те обладнання, де використані компоненти зовсім іншого виробника.
 • Візуально огляньте товар при покупці. Він не повинен мати браку, тріщин і зламів. Перед установкою рукава обов'язково перевірте наступне: довжину шланга, зовнішній вигляд, якість, спосіб прокладання на відповідність первісному проекту, розмір РВТ, щоб виявити можливі відхилення на предмет тріщин, нерівностей та інших пошкоджень. При заміні рукава, переконайтеся, що новий рукав відповідає тим же вимогам і стандартам, що і замінний.
 • Рукава високого тиску розраховані на внутрішній тиск, який створює робоча рідина. Не розтягуйте, не перекручуйте і не піддавайте рукави зовнішнім навантаженням, для яких вони не призначені. При згинанні або скручуванні більше, ніж допускається, значно зменшується здатність РВТ витримувати тиск. Використовуйте кутові фітинги, щоб уникнути перегинів рукавів. Зберігайте рукави високого тиску в прохолодному, темному сухому місці із заглушками на кінцях.
 • Перед замовленням рукава зробіть замір старого, щоб отримати правильну довжину. РВТ та з’єднання повинні бути сумісні з рідиною. Важливо, щоб розмір шлангу відповідав обсягу рідини, що пропускається. Рукав меншого діаметру може викликати надмірну турбулентність рідини, перепади тиску, пошкодження внутрішньої трубки.

Чому краще замовляти РВТ у HANSA-FLEX?

Співпрацюючи з ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС», отримуєте такі вигоди:

 • Гарантія. Вам надається офіційна гарантія від виробника, тому компанія бере на себе відповідальність за якість продукції.
 • Легка ідентифікація. За бажанням кожному РВТ надається унікальний код з шести символів, за допомогою якого ми зможемо повністю ідентифікувати рукав.
 • Вартість. Відсутність посередників дозволить купити шланг високого тиску за вигідною ціною. Існує гнучка система знижок для постійних клієнтів.
 • Оплата. За умови постійної співпраці можливе відтермінування платежу.

Окрім продажу, компанія надає сервісні та інжиніринг послуги з можливістю виїзду наших спеціалістів до будь-якого населеного пункту України.

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору