Рукава високого тиску, РВТ

Рукави високого тиску є важливою ланкою в гідравлічній системі будь-якого обладнання. Тому, вибираючи певний рукав, слід уважно вивчити продукт, тому що від рішення залежить не лише успіх роботи, але й гарантія безпеки спеціаліста. Дуже важливо використовувати якісні шланги, що пройшли сертифікацію та випробування РВТ. Від правильного підбору, експлуатації та зберігання РВТ залежить максимальний термін їхньої служби, а значить, і час безремонтної експлуатації самого обладнання.

ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС» – провідний виробник та постачальник рукавів високого тиску в Україні. Компанія працює з 2004 року як офіційний представник гідравлічних шлангів ТМ HANSA-FLEX.

 

Асортимент рукавів високого тиску HANSA-FLEX

Виробничий цех компанії укомплектований сучасним високоточним обладнанням ТМ Uniflex, ЧПК-верстатами, що дозволяє виготовляти рукави високого тиску, шланги, які відповідають вимогам міжнародних стандартів: EN853 та EN856.

В асортименті ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС» представлений широкий вибір РВД рукавів, які можна розділити на наступні розділи.


Рукава високого тиску по структурі:

Рукава високого тиску ГАНЗА ФЛЕКС. Гідравлічні рішення

Стандарт EN853. Найбільш поширені РВТ для тиску до 400 бар. Це одне і два оплетення рукави типів 1SN, 2SN, 1SC, 2SC. Цифра позначає кількість металевих обплетень. Також є рукави для використання за температури до +135℃

РВТ від ГАНЗА ФЛЕКС. Гідравліка

Стандарт EN856. Менш популярні, але не менш важливі елементи гідравлічних систем, де використовують підвищений тиск: 4SP чотири спіральні витки із сталевого дроту, призначені для середніх тисків; 4SH – має чотири витки із дроту підвищеної міцності та застосовується в умовах високих тисків; R12 важкий рукав із чотирма витки, призначені для тривалих робіт в умовах високих температур та середніх тисків; R13, R15 - багатоспіральний (з шістьма навивками) РВД для найбільш важких робочих середовищ, має підвищений термін служби, використовується при найвищих тисках, більших навантаженнях.

Рукава високого тиску по матеріалу:

ГАНЗА ФЛЕКС – рукава високого тиску

Спец. РВТ такі як PTFE та рукави для роботи з підвищеними температурами. Через свою конструкцію тефлонові шланги часто використовують у харчовій та хімічній промисловості, його особливість — це внутрішній шар із фторопластової трубки та зовнішнього армованого шару із сталевого обплетення в один або кілька шарів. Відповідно це дозволяє йому бути хімічно стійким, міцним, витримувати тиск до 225 бар та температури від -60°C +260°

ГАНЗА ФЛЕКС – РВТ

Є вироби, внутрішній шар яких виконаний із стійких до агресивного середовища матеріалів, спеціально призначених для роботи з нафтопродуктами та маслянистими речовинами, продуктами харчування, абразивними сумішами (наприклад, рідким бетоном).

Рукава високого тиску за використанням:

Каталог рукавів високого тиску від ГАНЗА ФЛЕКС – гідравлічні рішення

У каталозі компанії є великий вибір стандартизованих рукавів, призначених для використання у конкретному гідравлічному обладнанні конкретного виробника. Крім цього, є можливість виготовлення виробів із довжиною, умовним проходом, товщиною та структурою за індивідуальними параметрами.

ГАНЗА ФЛЕКС – РВТ (рукава високого тиску)

Залежно від призначення рукава високого тиску комплектуються різними типами фітінгів. Можливе встановлення фланців, ніпелів, муфт, камлок, прес-арматури. Крім цього, представлена вузькоспеціалізована арматура, наприклад, для піскоструминного обладнання, перекачування палива.

Переваги високого тиску рукавів ТМ HANSA-FLEX

РВТ, що випускаються під торговою маркою HANSA-FLEX, відрізняються такими перевагами:

 • Якість. Купивши шланги HANSA-FLEX, ви будете впевнені, що отримаєте вироби, які на 100% відповідають заявленим характеристикам і за умови дотримання умов використання здатні відпрацювати весь термін експлуатації.
 • Надійність. Для обтиснення компанією використовуються верстати Uniflex. Представлена ТМ є світовим лідером на ринку промислового обладнання для виготовлення гідравлічних шлангів. Також правильність обтиснення перевіряється щупом та штангенциркулем, а готовий виріб проходить випробування 2-х кратним збільшенням робочого тиску.
 • Різноманітність. На сайті представлені вироби, розраховані для роботи під низьким, високим та надвисоким тиском. Є шланги, призначені для експлуатації у вакуумі.

Критерії вибору гідравлічних шлангів високого тиску

 • Підбирайте шланг, який розрахований на тиск, при якому він використовуватиметься. Робочий тиск у гідросистемі має перевищувати рекомендованого показника — зазвичай одна четверта від максимального розривного тиску. У системах, для яких характерні великі стрибки тиску, використовуйте шланг із більшим робочим тиском. Важливо враховувати зміну робочого тиску в залежності від температури рідини або газу, що транспортується.
 • При наднизьких (високих) температурах враховуйте, що не кожен рукав вам може підійти. Висока температура погіршує стан еластомеру та знижує герметичність фітингу, тому не використовуйте рукави при температурі, що виходить за межі зазначеного діапазону. Перевищення температурної межі шланга може значно скоротити його термін служби. Вибирайте рукав високого тиску так, щоб температура робочої рідини та зовнішнього середовища укладалася в межі, встановлені характеристиками для даного РВТ. Під впливом зовнішнього джерела тепла температура самого РВТ не повинна стати вище робочого максимального рівня.
 • Рукава високого тиску від різних виробників не аналогічні і не взаємозамінні. Як правило рукави одного виробника не слід монтувати на те обладнання, де використані компоненти зовсім іншого виробника.
 • Візуально перегляньте товар при покупці. Він не повинен мати брак, тріщин і зламів. Перед установкою рукава обов'язково перевірте наступне: довжину шланга, зовнішній вигляд, якість, спосіб прокладання на відповідність первісному проекту, розмір рукава, щоб виявити можливі відхилення на предмет тріщин, нерівностей та інших пошкоджень. При заміні рукава, переконайтеся, що новий рукав відповідає тим же вимогам і стандартам, що і замінний.
 • Рукава високого тиску розраховані на внутрішній зусилля-тиск, який створює робоча рідина. Не розтягуйте, не перекручуйте і не піддавайте рукави зовнішнім навантаженням, для яких він не призначений. При згинанні або скручуванні рукава високого тиску більше, ніж треба, значно зменшується його здатність витримувати тиск. Використовуйте кутові фітинги, щоб уникнути перегинів рукавів. Зберігайте рукави високого тиску в прохолодному, темному сухому місці із заглушками на кінцях.
 • Перед замовленням рукава зробіть замір старого, щоб отримати правильну довжину. РВТ та сполуки повинні бути сумісні з рідиною. Важливо, щоб розмір шланга відповідав обсягу рідини, що пропускається. Рукав меншого діаметру може викликати надмірну турбулентність рідини, перепади тиску, пошкодження внутрішньої трубки.

Чому краще замовляти РВТ на HANSA-FLEX?

Співпрацюючи з ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС», отримуєте такі вигоди:

 • Гарантія. Вам надається офіційна гарантія від виробника, тому компанія бере на себе відповідальність за якість продукції.
 • Легка ідентифікація. За бажанням кожному РВТ надається унікальний код з шести символів, за допомогою якого ми зможемо повністю ідентифікувати рукав.
 • Вартість. Відсутність посередників дозволить купити шланг високого тиску за вигідною ціною. Існує гнучка система знижок для постійних клієнтів.
 • Оплата. Ми виставляємо рахунок для безготівкового розрахунку. Також є можливість розрахуватись готівкою чи оплатити рахунок за допомогою форми «Оплата рахунків» на сайті.

Окрім продажу, компанія надає сервісні та інжиніринг послуги з можливістю виїзду наших спеціалістів до будь-якого населеного пункту України.

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору