Металеві шланги (металорукави)

Варіанти (36)

Металорукави - продукція для особливих умов експлуатації

Металорукави призначені для транспортування середовищ, рідин і газоподібних середовищ під тиском і в умовах вакууму в широкому діапазоні робочих температур.

Область застосування металлорукавов: машинобудування, теплоенергетика, металургія, кріогенне та нагрівальне обладнання, хімічна промисловість, скляна, картонно-паперова промисловість, харчова промисловість, нафтопереробна промисловість, нафтовидобувна промисловість.

Металорукави призначені для виконання наступних завдань:

  • транспортування твердих, рідких і газоподібних середовищ в умовах низьких і високих температур під тиском, в тому числі надвисокому;
  • абсорбція вібрацій від працюючого обладнання;
  • забезпечення стійкості в умовах роботи з агресивними середовищами;
  • усунення неточностей при монтажі обладнання;
  • забезпечення з'єднання трубопроводу з рухомим обладнанням.

Основні робочі властивості металорукавів забезпечуються:

  • профілем гофрованої частини: товщиною стінки матеріалу, висотою і кроком гофров, кількістю гофров на одиницю довжини;
  • кількістю оплеток, що виконують роль підсилює елемента;
  • застосовуваним матеріалом для виготовлення гофрованої частини, від якого залежить стійкість до проведених середах і умов роботи з точки зору хімічного, механічного та температурного впливу.

 

 

Загальні технічні вимоги до металорукавів

Виконання

Стандартної гнучкості, підвищеної гнучкості і високого тиску

Матеріал гофрованої частини

Високолегована сталь аустенітного класу марок AISI 304, 316L, 321 по ASTM-A240 (аналоги марок стали по ГОСТ 5632: 08Х18Н10, 03Х17Н14М3, 08Х18Н10Т відповідно)

Умовний прохід

Від  6 мм до 250 мм

Робоча температура

Від –270°С до 750°С

Кількість обплетень

без обплетення,
з одною опліткою,
з двома оплетками
Матеріал обплетення: дріт з високолегованої сталі

Робочий тиск

До 400 бар. Запас міцності на розрив: 400%

Фітинги

Трубне закінчення під приварення, фланець, різьбове з'єднання з вуглецевої або високолегованої сталі. Фітинги можуть бути виготовлені за кресленнями замовника або надані їм

 

Металорукав повинен мати на кінці металеву арматуру за допомогою зварювання або пайки.

У тих випадках, коли забезпечити транспортування рідких і газоподібних середовищ необхідно в особливо складних умовах, можуть допомогти тільки металорукави. Виготовлені з нержавіючої металевої стрічки і посилені спеціальною сталевою опліткою, такі металеві шланги забезпечать передачу рідин і газів в умовах підвищених температур, вібрації, впливу агресивних середовищ і цілого ряду інших несприятливих факторів. Спеціальна конструкція таких рукавів дозволяє їм витримувати значний внутрішній тиск, а також механічні дії зовнішнього характеру. Для того щоб зрозуміти, наскільки надійними є такі металорукави, досить подивитися на допустимі умови їх експлуатації. Так, температурний режим, при якому металорукави можуть бути успішно використані, варіюється від - 250 до +700 градусів за Цельсієм. Також важливо відзначити тиск, при якому рукави в металевому оплетенні можуть бути використані без побоювання виникнення аварійних ситуацій. Інтервал допустимого тиску таких рукавів варіюється від вакууму до верхньої межі в 600 Атм.

Саме завдяки таким примітним експлуатаційним характеристикам, металорукави знайшли широке застосування в таких галузях, як: нафто і газопереробки, хімічна, медична, харчова, атомна, металургійна та багато інших.

Маючи високу надійність і міцність, такі рукави, тим не менш, досить гнучкі і можуть приймати будь-яку бажану конфігурацію. Досягається така важлива якість за рахунок спеціальної конструкції металорукавів і використання при їх виробництві високоякісних матеріалів.

У нашій компанії, що займається поставками і продажем гідравлічного обладнання, фітингів та трубопровідної арматури, ви можете придбати металорукави будь-якого діаметру і з абсолютно будь-якими сполучними елементами. Такими елементами, зокрема, можуть бути фланці, різьбові фітинги, а також елементи для забезпечення швидкороз'ємних з'єднань.

Наші кваліфіковані фахівці, якщо ви вирішите звернутися в нашу компанію, нададуть вам допомогу у виборі металорукавів, найбільш оптимально відповідає вашим потребам. Для того, щоб зробити замовлення в нашій компанії, вам достатньо зателефонувати нам або скористатися спеціальною онлайн-формою на нашому сайті.

Джерело: Hansa-Flex


Вгору