Захист шлангів

Варіанти (32)

Різні типи захисту РВТ шлангів і сфери застосування

РВТ шланги HANSA-FLEX вражають своєю відмінною якістю і дуже популярні в багатьох сферах застосування, також варто звернути увагу, що крім надійних шлангів асортимент компанії включає також захист для шлангопроводів. Захист шлангів не тільки попереджає пошкодження вразливих частин виробів в умовах високих механічних навантажень або високих температур, а й також захищає людей, наприклад, від можливих травм від струменю масла.

 

Захист шланга від механічних навантажень

Шлангопроводи можуть піддаватися екстремальним навантаженням. Компанія HANSA-FLEX пропонує рішення для захисту від перетирання і механічного пошкодження. Завжди в наявності широкий вибір з використанням різних матеріалів:

 • Захист з вуглецевої сталі, наприклад, у вигляді плоскої спіралі SSF або обплетення SGF, часто використовується на ливарних, металургійних, скляних, суднобудівних та інших заводах. Сталеве обплетення відмінно захищає від іскор, що розлітаються, а спіраль - від перетирання і непотрібних заломів, перегинів.
 • Надміцний захист з нержавіючої сталі – SSA, якісний зовнішній захисний рукав, що витримує температуру від -200 до +550°C
 • Захисна спіраль зі сталевого дроту круглого перетину (пружинна сталь) – SSR, захищає шланг від надмірного зносу і є чудовим варіантом для підтримання радіуса вигину. Доступні також варіанти з малою відстанню між витками SSR E або різновид із нержавіючої сталі SSR VA.
 • Пластиковий захист від стирання – ймовірно один із найпопулярніших серед наших клієнтів, чудовий варіант від механічних стирань. SSK поліамідний стандартний захист витримує температуру до +120°C. Доступні варіанти з твердого ПВХ - SSK C, морозостійкий, високо зносостійкий варіант SSK PE з HDPE (поліетилену високої щільності) в чорному або жовтому кольорі, що витримує до -50°C, поліпропіленовий гнучкий варіант - SSK RAIL - для підйомної техніки, вітрових турбін, тролейбусів і автобусів.

 

Захист від вигинів/ зламів

Цей сегмент товарів також представлений різними варіантами. Загальне завдання такого захисту – це запобігання заломам шлангів за обоймою.

 • Гумовий захист GKS з робочим діапазоном температур від -50 до +135°C (у широкій палітрі кольорів). Один із прикладів сфери застосування - пристрої для очищення під високим тиском. Також доступний варіант із ПВХ у чорному, червоному та синьому кольорі - PKS
 • Спіраль із пружинної сталі - PKF - з малою і великою відстанню між витками надягається на обойму і запобігає таким чином залому шланга біля обойми.
 • Для захисту від заломів також використовується сталева трубка RKS, яка пресується на обойму і запобігає зламу шланга біля обойми. В асортименті також є варіант із манжетою - RKS M PLUS.

 

Термозахист

Якщо Вам треба купити термозахист від нагрівання або для шлангів, що працюють в умовах наднизьких температур, ми пропонуємо варіанти з використанням різних матеріалів - силікату, силікону або скловолокна:

 • Захист із силікатного тканинного обплетення FBS блакитного кольору використовується для захисту від випадкового дотику до гарячих і холодних шлангів, характеризується стійкістю до рідких металів, мастил, жирів, розчинників.
 • Захист FBSB добре запобігає травмам від рідких металів і гарячих металевих бризок, високо стійкий по відношенню до агресивного атмосферного впливу, має водо- та мастило відштовхувальний ефект. Також служить для захисту при дотиках до гарячих і холодних шлангопроводів. Основа рукава - волокна із силікату кальцію + силіконове покриття. FBSB має різні галузеві допуски: схвалення для застосування на морі, на залізниці, в гірничодобувній промисловості, MSHA та ін. Більш бюджетний варіант загального застосування - FBSB INDU - має менше галузевих схвалень, але за технічними характеристиками його можна порівняти з FBSB.
 • Популярністю користується також захисний рукав FBSS зі скловолокна з покриттям силіконовим лаком. Цей тип також може похвалитися високим захистом від розпечених металевих бризок, хорошою стійкість до УФ-випромінювання, озону і теплових ударів, відмінною стійкістю до старіння в гарячих середовищах, забезпечує термо- і електроізоляційний захист.

 

Захист людей від ураження струменем масла

Струмінь мастила, вирвавшись з гідравлічного шланга, що вийшов з ладу, може призвести до серйозних травм. Пропонуємо міцний текстильний захисний шланг TGF ISO, який блокує струмінь мастила і захищає персонал від випадкових можливих травм. Цей захисний шланг має багато переваг:

 • Захисний шланг із високоміцного нейлону;
 • Високо зносостійкий і вогнестійкий;
 • Внутрішній діаметр до 127 мм.

Це далеко не весь асортимент захисних шлангів і додаткових аксесуарів HANSA-FLEX. Наша компанія має всі можливі інструменти для забезпечення безперебійної та надійної роботи Вашого обладнання, а також надає необхідні товари для організації безпечної праці для Вашого персоналу. У нас Ви можете купити зі складу в Києві, Дніпрі або замовити з доставкою по Україні:

 • Захисні шланги системи кондиціонування зі скловолокна, які захищають від конденсату. 
 • Системи утримання шлангів STOP LOCK для захисту від викручування шлангів.
 • Захисні хомути Stopflex для захисту персоналу від аварійного виривання фітингів шланга.
 • Утримуючі стрічки з високоміцної нейлонової тканини для пучкування та обв'язки шлангопроводів.
 • Термопластичні термоусадоні шланги з клейовим покриттям або без нього і багато інших.

Якщо у Вас залишилися питання, який захист обрати, то звертайтеся до наших технічних фахівців. Консультанти компанії HANSA-FLEX - це ті люди, які завжди допоможуть у будь-якому питанні та підберуть оптимальний продукт для передбачуваного застосування. За Вашим запитом ми також можемо запропонувати спеціальні рішення, що відповідають Вашим специфічним вимогам.


Вгору