Ущільнювальна техніка

Варіанти (210)

Гідравлічні та пневматичні ущільнення – це фундаментальний функціональний елемент у всіх сферах. Вони незамінні в будь-якій області: для сільськогосподарської, будівельної техніки, автомобілів та промислового обладнання, для різних машин і механізмів. Купити кільця ущільнювачів – значить інвестувати в надійність, адже якісна робота будь-якого приладу заснована на герметичності. Завдання ущільнень – запобігти витоку робочих рідин та захистити внутрішню поверхню робочої зони від бруду та пилу.

 

Ущільнювальна техніка від ТОВ "Ганза-Флекс"

Уся продукція за технологією герметизації від німецьких спеціалістів. Ганза-Флекс - лідер з виробництва найсучасніших видів ущільнень з дуже низьким коефіцієнтом тертя.

На наших складах понад 8000 різних артикулів:

  • кільця ущільнювальні гумові маслобензостійкі,
  • кільця гумові ущільнювальні круглого перерізу,
  • кільця ущільнювальні для використання в умовах високого тиску,
  • мідні та алюмінієві ущільнювальні кільця,
  • кільця-ущільнювачі з вулканізованої гуми.

У нас Ви зможете купити набір ущільнювальних кілець для циліндрів односторонньої та подвійної дії, для направляючих головок, ущільнення штока, поршневі ущільнення, втулки, манжети та кільця. Ми не стоїмо на місці та постійно розширюємо, адаптуємо свій асортимент до нових вимог ринку. ТОВ «Ганза-Флекс» пропонує, як самовивіз зі складу, так і доставку по Україні, також ми виготовляємо спеціальні гідравлічні ущільнення за індивідуальним замовленням.

За характером руху ущільнуваного елементу всі ущільнення можна поділити на:

  • Ущільнення поршнів та штоків, які беруть участь у зворотно-поступальному русі,
  • Ущільнення валів, що здійснюють обертальні рухи,
  • Ущільнення нерухомих з'єднань.

 

Сучасні популярні види ущільнень

Манжета - це поширений ущільнювальний елемент, який перешкоджає витоку робочих рідин і газів з області високого в область низького тиску. На вигляд це зазвичай кільця, виготовлені з гуми або іншого еластичного матеріалу з робочою кромкою. Даний вид ущільнень незамінний для захисту гідравлічних циліндрів від бруду та пилу. Манжети використовують як надійний ущільнювач для з'єднань і з обертальним рухом , і з прямолінійним.

Сальник. Сальникове ущільнення широко використовують для автомобільних двигунів та інших приладів й агрегатів, з метою герметизації зазорів між рухомими та статичними елементами. Сальники перешкоджають надмірному протіканню олій та робочих рідин. Монтують даний тип ущільнень на вали та інші елементи, що обертаються.

Поршневі ущільнення – це підвид ущільнень, які запобігають витоку робочих рідин із порожнини поршня в штокову порожнину. Поршневі ущільнення монтують на поршень циліндрів. Існують як ущільнення поршня для гідро-, так і для пневмоциліндра.

Статичні ущільнення – це вид ущільнень, який використовують у гідравлічних системах, де дві поверхні, що сполучаються, вимагають надійного ущільнення. Статичне ущільнення, за визначенням, не піддається руху та пов'язаному з ним тертю. Дані ущільнення можуть зазнавати гідравлічного тиску з обох боків або з одного боку зазнають впливу тиску, а з іншого повітря. Найчастіше в гідравліці статичні ущільнення використовуються для герметизації корпусу, фланця або головки стосовно стаціонарної труби, кришки або інших компонентів.

ТОВ «Ганза-Флекс» пропонує найякісніші та найсучасніші гідравлічні ущільнення, які довели високу резистентність до агресивного середовища, різниці температур, що успішно працюють в умовах різного тиску. Приємно також, що наша вартість ущільнювальних кілець завжди є абсолютно прийнятною. Саме тому запит «купити кільця ущільнювачі недорого» - це до нас! Замовляйте позиції, що Вас цікавлять, в онлайн магазині або звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті і наші фахівці завжди допоможуть Вам з вибором!


Вгору