Кондиціонерні шланги

Варіанти (2)

Ремонт трубок кондиціонерів в Україні — послуга, що користується великим попитом серед власників авто

«ГАНЗА-ФЛЕКС» пропонує своїм клієнтам таку послугу як ремонт трубок кондиціонерів в Україні. Замовити її можна, зателефонувавши за контактами, що вказані на сайті компанії. Доставка несправного виробу здійснюється перевізником (Інтайм, Нова Пошта) до майстерні компанії (Київ, Дніпро). Виконання робіт відбувається за участю досвідчених майстрів, по закінченню робіт надається гарантія. Ви завжди можете звернутися до нас за допомогою, а кваліфіковані фахівці нададуть відповіді на всі Ваші запитання.

Більшість сучасних автомобілів обладнано автокондиціонерами. Найчастіше їх експлуатація здійснюється сезонно. В темпі сучасного життя не кожен власник стежить за станом даної системи, вчасно проводить профілактичні роботи, очищає та усуває дрібні неполадки. В результаті — до майстерні звертаються вже тоді, коли пристрій вийшов з ладу.

Конструктивно кліматичний прилад є замкнутою системою, за якою розміщується холодоагент (фреон). Автокондиціонери, незалежно від бренду авто, мають однаковий принцип роботи і лише деяким чином відрізняються.

Щоб запобігти поломкам, слід дотримуватися простих рекомендацій:

  • Запускати агрегат хоча б один раз на тиждень, незалежно від пори року (проте, якщо ви вмикаєте кондиціонер взимку, машину слід прогріти). Це виконується для того, щоб ущільнювальні елементи змащувалися.
  • Регулярно очищати промивку та продувку конденсату.
  • Заправляти систему автокондиціонера (мастилом, фреоном).

Існує певна технологія заправки, крім того для цього потрібно професійне обладнання. Фреон буває декількох видів - таку інформацію краще уточнити у виробника. Роботи має виконувати досвідчений майстер.

Від того, наскільки правильно виконується ТО, залежить термін служби та частота ремонту трубок кондиціонера, справність датчика тиску, вентиля, осушувача, випарника, конденсора, компресора.

Як визначити, що потрібен ремонт трубок кондиціонера

Будь-яка проблема, пов'язана з некоректною роботою даного кліматичного приладу, може свідчити про несправність трубок. Важливо усунути її вчасно, оскільки біля кондиціонера розташовані інші вузли.

Найчастіше причинами виходу з ладу трубопроводів є:

  • Зношування. Кліматичний прилад складається з довговічних і швидкозношуваних компонентів. Останні підлягають заміні частіше (прокладки, ущільнення, сальники). Нерідко трубопроводи, якими переміщується газ, виготовлені з алюмінію. Даний матеріал не особливо стійкий до зовнішніх впливів і перепадів температур (схильний до передчасного зносу).
  • Відсутність ТО. Найчастіше автокондиціонер експлуатується в період високої температури на вулицях (а це близько трьох місяців з періодичністю). Решта часу пристрій не використовується, отже, може стати непридатним. Крім того, що рекомендовано запускати кліматичний прилад  систематично, навіть узимку, також слід регулярно контролювати стан ущільнювальних елементів, трубопроводів, достатню кількість фреону. Ремонт трубок кондиціонера потрібно виконувати обов'язково так, як негерметичність сприяє великим витокам холодоагенту.
  • Механічні пошкодження. Усі трубки кондиціонера знаходяться під капотом, поруч із компонентами двигуна та інших автомобільних систем. Ремонтні роботи - це можливість пошкодження трубопроводів (оскільки всі знаходяться дуже близько один до одного). Алюмінієві трубки крихкі і схильні до утворення тріщин, вм'ятин і т. д. навіть при незначному впливі. І, на жаль, витік визначити неможливо (тільки під час діагностики).

Визначити несправність та зрозуміти, що потрібен ремонт трубок кондиціонера та інших його компонентів нескладно:

  • При включенні пристрою повітря подається теплим/недостатньо охолодженим/не подається взагалі. Причиною може бути зламаний компресор, розгерметизація контуру, великий витік холодоагенту, надмірне забруднення компонентів, зношеність. Кожен користувач знає, як працює кондиціонер і здатний помітити зниження ефективності.
  • При діагностиці. За допомогою спеціального обладнання майстер визначає наявність витоків, дозаправляє (перезаправляє) агрегат, очищує від забруднень, ремонтує, відновлює деталі. Ці дії допоможуть уникнути раптової поломки кліматичного пристрою.

Чи варто робити ремонт трубок для кондиціонера своїми руками?

Однозначної відповіді це питання немає. Звичайно, якщо ви майстер і маєте необхідні пристрої та інструменти – ремонтуйте. Проте, недосвідченим споживачам краще звернутися до спеціалізованої компанії “ГАНЗА-ФЛЕКС” в Україні та замовити ремонт трубок для автокондиціонера тут.

За наявності незначних пошкоджень трубопроводів часто використовуються спеціальні ремонтні матеріали. Вони випускаються у різних формах (стрічка, аерозоль), наносяться безпосередньо на місце тріщини та мають певний час до повного застигання (у кожного складу воно різне). При більш серйозних пошкодженнях шлангів використовуються зварювальні апарати. Навіть якщо таке обладнання є, краще не виконувати ремонт трубок самотужки. По-перше, брак досвіду не дозволить виконати роботу якісно. А, по-друге, можна ще більше погіршити стан. У деяких випадках економічно вигідніше замінити трубку, ніж її реставрувати. Тим більше, що можна придбати як алюмінієвий трубопровід, так і гумовий (останній більш доступний і простий в установці).

При зверненні до ТОВ “ГАНЗА-ФЛЕКС”, Ви отримаєте не лише швидкий та якісний ремонт трубок для кондиціонерів (Україна), а й професійне обслуговування, консультаційну підтримку, лояльні умови співпраці, вигідні ціни та великий вибір інших послуг. Для отримання інформації – дзвоніть. Ми відповімо на всі запитання!


Вгору