БРС Camlock – кулачкові швидкороз'ємні з'єднання камлок від HANSA-FLEX

Швидкороз'ємне з'єднання (ШРЗ) типу камлок (Camlock) призначене для виконання підключення рукавів та гнучких шлангів між собою або промислового обладнання. Camlock фітинги відрізняються наявністю кулачкового механізму, який забезпечує швидке та надійне приєднання без необхідності використання слюсарських та інших інструментів.

Компанія «ГАНЗА-ФЛЕКС» є офіційним представником компанії «HANSA-FLEX AG» і пропонує купити з'єднання камлок зі складу, з доставкою по всій Україні. На сайті представлена ​​приєднувальна арматура від європейських виробників, якість продукції яких відповідає суворим стандартам ЄС.

Компанія реалізує комплекти швидкороз'ємних з'єднань камлок (camlock) за найдоступнішими цінами. Також здійснюємо підбір необхідних з'єднань та професійну консультацію кожному клієнту.


Особливості конструкції швидкороз'ємних з'єднань типу камлок (Camlock)

Міцність та простота використання БРС камінців забезпечується за рахунок самоблокуючого механізму, що складається з двох частин. Перша – «мама», що є приймальною муфтою із затискним механізмом, друга – «тато», це вставний штекер. Обидва елементи можуть мати різні типи приєднань з іншого боку, і тому класифікуються різними літерами латинського алфавіту:

Також існують перехідні типи Camlock з'єднань, де швидкороз'ємна частина має більший розмір або менше, ніж розмір різьбового або шлангового з'єднання з іншого боку. Зазвичай, у разі до конкретного типу додається латинська літера R.

Важливо відмітити! Камлок F та B, крім кулачкового механізму, можуть з'єднуватися між собою за допомогою різьбової частини.

 

Асортимент БРС Camlock

У компанії «HANSA-FLEX» ви можете купити камлок з'єднання, обравши його за такими характеристиками:

Ущільнення

Представлені швидкороз'ємні з'єднання типу камлок як зі стандартними гумовими ущільнювачами для контакту з водою, так і спеціального призначення, такі як: EPDM, VITON (FKM/FPM), PTFE. Наприклад, фторопластові, витримують вплив концентрованих кислот та лугів.

Розмір

Є з'єднувальні пристрої діаметром від 1/2 до 8 дюймів. При цьому максимальний розмір залежить від того, з якого матеріалу виготовлено конкретну модель.

Матеріал

Поліпропіленові підійдуть для води та неагресивних хімічних речовин.

Алюмінієві призначені для контакту з водою та нафтопродуктів, але меншою мірою.

Латунні - для нафтопродуктів і складів, що містять олію.

З нержавіючої сталі – найуніверсальніший варіант, підходить для агресивної хімії, харчової промисловості, води, пари, газу, нафтопродуктів тощо

Стандарт

Вироби виконуються за американським стандартом MIL C 27487/MIL AA 59326 A або європейським DIN 2828/EN14420-7. Кожен з них у свою чергу може бути розділений на кілька окремих норм, які безпосередньо можуть визначати той чи інший тип різьблення (BSP, BSPT, NPT), наявність додаткового кільця для ущільнення різьблення або конфігурацію вставного штуцера в шланг («ялинки» або «йоржика»).

БРС (camlock) a+d в разборе Hansa-Flex
БРС (camlock) a+d в зборі Hansa-Flex

Якщо ви сумніваєтеся, який вигляд Camlock підійде у вашій ситуації, звертайтеся до експертів «HANSA-FLEX». Фахівці безкоштовно проконсультують та допоможуть визначитися з оптимальним варіантом швидкороз'ємного з'єднання для вирішення конкретних завдань.

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору