Інжиніринг / виробництво агрегатів

Компетентна допомога в області гідравліки. Оперативно і гнучко

Компанія "ГАНЗА-ФЛЕКС" з інжинірингу, виробництва агрегатів та комплектного обладнання бере на себе в рамках концепції системного провайдера рішення завдань із планування гідравлічної установки, аж до монтажу та введення в експлуатацію.

Ця пропозиція реалізується через відділення "ГАНЗА-ФЛЕКС". У координації зі спеціалізованими підприємствами з інжинірингу, виробництва агрегатів і комплектного обладнання, відділення оперативним і гнучким чином забезпечують виготовлення і підготовку систем і установок. А клієнт отримує в відділенні партнера, який координує всі завдання і роботи, та зменшує до мінімуму кількість точок сполучення, і в подальшій роботі завжди надає допомогу як партнер зі сервісного обслуговування. Завдяки прямому доступу до центрального складу компонентів забезпечуються стислі терміни поставок.


Консультування клієнтів фахівцями

Фахівці беруть на себе консультування клієнтів. Без будь-яких комунікаційних втрат роз'яснюються специфікації і знаходяться оптимальні рішення. Витрати на підготовку і експлуатацію можуть оптимальним чином узгоджуватися один з одним. За рахунок використання гідравлічних компонентів, які є на складі, можна реалізувати оптимальне обслуговування швидкозношуваних деталей.

Швидко виготовляються технічні креслення. Всі компоненти є в 3-D базах даних і можуть при необхідності сполучатися. Проектні дані можуть без втрати часу включатися в креслення клієнтів.

Виробництво агрегатів і виготовлення циліндрів у разі термінової необхідності

Оперативні зміни, що вносяться клієнтом, можуть швидко враховуватися при розробці і виготовленні. Від наявного парку машин і прямого доступу до складу гідравлічних компонентів із великим запасом сортованої продукції, що налічує понад 3 500 компонентів, і до технології 700 бар, все це забезпечує поставку в стислі терміни від 4 до 6 тижнів. Програма з надання послуг включає також конструювання та виготовлення гідравлічних циліндрів.

За даними клієнта конструкція і лакофарбове покриття агрегатів і циліндрів пристосовуються до побажань замовника. Після ретельного випробування на випробувальних стендах вони надходять готовими до монтажу в місце призначення. У тому числі й дрібними серіями.

Від проектування до введення в експлуатацію

Якщо Ви хочете дізнатися, що являє собою виробництво агрегатів і комплектного обладнання "ГАНЗА-ФЛЕКС", просто подивіться наше відео з виробництва агрегатів. Додаткові фільми Ви можете знайти на нашому Каналі YouTube.

Hansa-Flex - мінімізація точок сполучення

Мінімізація точок сполучення

Починаючи від першого ескізу гідравлічної установки і до її введення в експлуатацію, "ГАНЗА-ФЛЕКС" пропонує все з одних рук. При цьому команди досвідчених монтажників беруть на себе також підготовку з’єднувальних елементів, а також обслуговування робочої рідини. За рахунок цього зменшується кількість точок сполучення, встановлюється чітка відповідальність і одночасно зменшуються витрати.

Інжиніринг, виробництво агрегатів і комплектного обладнання "ГАНЗА-ФЛЕКС" – завжди поруч

  • Доступно в кожному відділенні "ГАНЗА-ФЛЕКС"
  • Консультування фахівцями
  • Проектування і виробництво
  • Конструювання, що опирається на банк даних
  • Підготовка проектних даних за кресленнями клієнта
  • Швидке і гнучке виготовлення агрегатів та гідравлічних циліндрів
  • Документація по методах випробувань і результатах
  • Лакофарбове покриття за даними клієнта
  • Монтаж і введення в експлуатацію командою монтажників "ГАНЗА-ФЛЕКС"

Ваші переваги з HANSA-FLEX

Найкраща якість

Все під одним дахом

Скористайтеся перевагами повного асортименту гідравлічних шлангів і з'єднувальних елементів для гідравліки

X-CODE

Гнучкі монтажні бригади

Наші монтажні бригади завжди готові надати повністю обладнані візки для майстерень

Гнучкі монтажні бригади

X-CODE

Зведіть до мінімуму незаплановані простої обладнання з X-CODE

Все під одним дахом

Найкраща якість

Сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001: 2015-го, ми дотримуємося найвищих стандартів якості

Вгору