Термопластичні (пластмасові) шланги

Варіанти (22)

Термопластичні шланги HANSA-FLEX - це готові рішення для багатьох технічних завдань. Завдяки унікальним властивостям та експлуатаційними характеристиками термопластичні шланги стали просто проривом для багатьох сфер промисловості: нафтогазодобування, для сільхозмашин, розпилення фарб та очисників, та ін. Шланги не розбухають при використанні розчинників та лугів, ультра стійкі до зломів, високих температур та тисків, є варіанти здвоєних рукавів високого та ультрависокого тиску (до 700 Бар!) Знайшли широке застосування в автомобільній промисловості: застосовуються у паливних системах, гідравлічних системах, системах охолодження та ін.

 

Чому варто купити термопластичні шланги

  • Компактність. Зовнішній діаметр менший, ніж в аналогічних гумових гідравлічних рукавах, разом з тим термопластичні рукави розраховані на справді високий тиск.  
  • Висока корозійна стійкість. Термопластик стійкий до впливу багатьох хімічних речовин, включаючи кислоти та луги. Це забезпечує довгий термін служби виробів з нього та дозволяє використання у вимогливих середовищах.
  • Стійкість середнього шару. Внутрішній шар з поліефіру чи поліаміду забезпечує менше стирання всередині шланга, а отже непотрібні залишки не накопичуються в замкнутій гідравлічній системі та подовжують термін служби фільтрів, клапанів та гідросистеми в цілому.
  • Термічна стійкість. Термопластичні РВТ володіють хорошою стійкістю до температур, що дозволяє використовувати їх в екстремальних умовах. Вони здатні витримувати широкий температурний діапазон, що робить їх ідеальним вибором для використання в гарячих та холодних середовищах. Залежно від типу діапазон температур коливається від -60 ° до 100 °С.
  • Висока міцність, гнучкість та мінімальний радіус вигину. Термопластичні матеріали характеризуються високою міцністю та гнучкістю, що дозволяє виробам з них витримувати високий рівень тиску навіть зі значним вигином без ризику руйнування. Крім того, їхня гнучкість спрощує процес монтажу та знижує кількість необхідних з'єднань, зменшуючи при цьому ризик витоку робочого середовища.
  • Легкість. Рукави з термопластику мають значно меншу масу порівняно з традиційними гумовими армованими РВТ. Це робить їх зручними для транспортування, монтажу та використання в цілому.

 

Структура термопластични рукавів високого та надсвисокого тиску

  • Внутрішній шар: Поліефірний еластомер або поліамід – компоненти, що характеризуються відмінною хімічною стійкістю.
  • Армування/посилююча вставка: відрізняється в залежності від артикулу. Це може бути обплетення з арамідного волокна, високо міцного сталевого дроту (прекрасні варіанти напірних рукавів загального призначення), з поліефірним обплетенням (такі рукави користуються попитом для вилочних навантажувачів), з додатковим мідним дротом для відведення електростатичного заряду (чудовий вибір електропровідного шлангу для фарбувальних машин шляхом розпилення), а може бути навіть дві сталеві спіралі + обплетення зі сталевого дроту (зазвичай обирається, якщо планується встановлення на компресори та гідравлічні інструменти).
  • Зовнішній шар: зазвичай виконаний з поліуретану або поліаміду – обоє складники вирізняються високою зносостійкістю, резистентністю до атмосферних впливів, механічного стирання, добре функціонують навіть під вигином, не заламуються. Для пневматичних або газоподібних систем та середовищ використовуються перфоровані шланги.

Вгору