Спіральні шланги високого тиску

Варіанти (11)

Асортимент спіральних гідравлічних шлангів ГАНЗА-ФЛЕКС представлений великою кількістю варіантів для найрізноманітніших сфер застосування:  від гірничодобувної, дорожньо-будівельної промисловості до корабле- та машинобудування. Спіральні гідравлічні шланги високого тиску – це ідеальний вибір для експлуатації в важких умовах, адже структура спіральних шлангів багатошарова, рукав посилений чотирма або навіть шістьма спіралями зі стального дроту.

 

Чому варто купити спіральні гідравлічні шланги високого тиску у ГАНЗА-ФЛЕКС

Широкий асортимент різних видів рукавів стандартів EN 856 4SP, EN 856 4SH, EN 856 R13, SAE 100 R15, EXCEEDS SAE 10R15

Температурний діапазон від -40°C до +121°C

Великий вибір внутрішніх діаметрів (DN): DN10 (3/8”) – DN 51 (2”)

Робочий тиск до 500 Бар!

Кожен компонент вирізняється якістю: маслостійка гума – зсередини, високозносостійка гума та можливість покриття, що не підтримує горіння (MSHA стандарт), – зверху. Посилення 4-6 сталевими обплетеннями. Також є варіанти надійних рукавів, що одночасно підходять для обмежених умов монтажу.

Шланги добре зарекомендували себе при роботі в умовах гідравлічних ударів, високих імпульсів для гідравлічних молотів. Наприклад, рукави, що перевищують стандарт SAE 10R15, витримали імпульсні випробування до 2 000 000 циклів. 

 

Поширені помилки при встановленні та експлуатації спіральних РВТ

  • Перш за все, перед введенням рукавів високого тиску в експлуатацію, необхідно переконатися, що основні вказівки щодо монтажу гідравлічних шлангопроводів дотримані: рукави встановлено з можливістю вільного переміщення, вони не піддаються розтягуванню, скручуванню чи стисненню, мінімальний радіус вигину дотримується, рукав захищено від температурного, хімічного, механічного пошкодження і т.д.
  • Звертайте увагу, що внутрішній діаметр повинен бути підібрано відповідно до потоку мастила. Рукави з замалим діаметром будуть створювати підвищений опір потоку, тиск всередині шлангу зросте, що призведе до небажаного підвищення температури робочої рідини, як результат, рукави вийдуть з ладу передчасно.
  • Правильно обирайте довжину готового шлангопроводу, що підходить Вашій гідравлічній системі: занадто короткий рукав руйнується і пошкоджує з’єднання, занадто довгий легко зазнає механічного пошкодження та створює додаткове навантаження

Шланги з багатошаровим сталевим обплетенням широко використовуються для гідравлічних молотів та іншого обладнання в гірничодобувній, нафтогазодобувній промисловості та під час будівництва, ремонту доріг.

 

Найпоширеніші питання щодо застосування спіральних шлангів високого тиску для гідравлічних молотів та пневматичного буру

  • Який принцип роботи гідравлічного молота та яку роль виконують РВТ в гідравлічній системі?

Гідравлічний молот приводиться в дію за допомогою гідравлічних імпульсів і ударна сила передається на зубило. Сам гідравлічний молот монтується на відповідну машину, установку, гідравлічна система якої забезпечує молот гідравлічним тиском. Робоча рідина під тиском приводить всю систему в дію, а подається рідина через напірні шланги. З першого боку здається, що шланги – це лише незначний компонент установки, але саме від них залежить надійність роботи всієї гідравлічної системи.

  • Чи будь-який РВТ підійде для гідравлічного молоту?

Під час роботи гідравлічного молота силові удари відбуваються у високочастотному діапазоні, шлангопровід піддається високому навантаженню. Дехто вважає, що якщо тиск невисокий, то і стандартних рукавів та фітингів достатньо, але це не так. Навіть посилені рукави виходять з ладу у важких умовах експлуатації швидше терміну служби, а стандартні зовсім  не підлягають використанню в умовах постійних гідравлічних ударів. Завжди обирайте рукав, враховуючи всі показники та вимоги до тиску, температури, вібрацій, циклічного навантаження, умов експлуатації та ін. Стандартно рекомендується, щоб рукав лінії зворотного потоку завжди мав більший діаметр, ніж всмоктувальної лінії, в такому випадку надмірний тиск розсіюється краще.

  • Що краще відремонтувати шлангопровід, що вийшов з ладу, чи купити новий?

Виробники рукавів завжди рекомендують краще купити новий рукав, ніж ремонтувати старий. У випадку, коли питання стоїть про ремонт чи заміну гідравлічних шлангів для гідромолотів, то такі шлангопроводи варто замінити, навіть якщо здається, що вироби придбані нещодавно. Завжди варто купувати якісний рукав, економія 50-100 євро може завдати шкоди цілій установці, що коштує 100 000 євро. Стандартно, згідно SAE100R15 рукав добре витримує дозоване навантаження в 500 000 імпульсів при частоті молота 1 Гц (1 імпульс в секунду).  Якщо ж частота гідравлічного молота набагато вища (часто це – 15 Гц) або ще до того ж молот вже далеко не новий і створюються додаткові вібрації, плюс молот безперервно працює 8 годин в день, то звичайні спіральні шланги стандарту SAE100R15 можуть пропрацювати 5 днів не більше. Гарним варіантом, що має «довге життя» є рукав HD 700 LL (Long Life). Рукав дійсно вирізняється з-поміж всіх конкурентів на ринку довгим строком служби. Але навіть, коли він вийшов з ладу, краще купити новий, ніж ремонтувати той, що був у використанні.

 

Потрібна консультація? Звертайтеся до наших спеціалістів, і ми неодмінно підберемо та виготовимо рукав, що потрібен саме Вам!


Вгору