Всмоктуючі шланги

Варіанти (4)

Всмоктуючі шланги - це різновид гідравлічних шлангів, які спеціально розроблені для експлуатації в умовах вакууму, для відкачування рідин, найчастіше для подачі (всмоктування) гідравлічного мастила з бака в насос. Часто всмоктуючі рукави підлягають застосуванню як в умовах вакууму (тиску від’ємного), так і в гідравлічних системах низького тиску. Такі шланги подвійного призначення ще називаються напірно-всмоктуючі.

 

Сфери застосування всмоктуючих шлангів

Використовують гнучкі всмоктуючі/ напірно-всмоктуючі шланги для мінеральних мастил, водних емульсій на основі гліколю або мастила, а іноді й для гарячої води в найрізноманітніших галузях промисловості: сільському господарстві, машинобудуванні, гірничодобувній промисловості, харчовому секторі тощо. Ці компактні та гнучкі шланги підходять для широкого спектра застосування:

Напірно-всмоктуючі шланги з NBR ГАНЗА-ФЛЕКС користуються попитом для заправки і зливу цистерн, бензовозів, танкерів і суден з неетилованим паливом з вмістом ароматичних компонентів не більше 50%. Підходять для гідравлічних мастил, дизельних мастил, окремих мазутів  і гідравлічних емульсій на основі мінеральних мастил.

Напірно-всмоктуючі шланги з EPDM широко використовуються для таких середовищ, як стічні води, каналізаційні стоки та технічна вода. Це – багатоцільові шланги, що популярні в гірничодобувній галузі, легкій та важкій промисловості, сільському господарстві, садівництві тощо.

У асортименті ГАНЗА-ФЛЕКС представлені одразу декілька варіантів шлангів як з маслостійким внутрішнім шаром, так і з шаром, стійким до високих температур. Зовнішній шар завжди високо зносостійкий і стійкий до впливу погодних умов.

 

Коротко розглянемо, в чому особливості основних всмоктувальних гідравлічних шлангів ГАНЗА-ФЛЕКС

SGB 100 – це шланг, стандарт близький до загальноприйнятого SAE 100 R4. Внутрішній шар NBR, зовнішній - стандартно високо зносостійка синтетична гума. Армування текстильними обплетеннями і спіраллю зі сталевого дроту. Підходить для всмоктування та зворотного вільного потоку мінеральних мастил, водних емульсій на основі гліколю або мастила (максимально допустимий напірний тиск 10 Бар, для деяких діаметрів 20 Бар). Діапазон допустимих температур -40...+100°С

SGD 100 – це напірно-всмоктуючий рукав, що підлягає застосуванню як в умовах вакууму, так і в гідросистемах низького тиску. Допустимий робочий тиск – 25 Бар. Ці рукави підходять як для мінеральних мастил, так і для води, максимальна температура робочого середовища (у випадку мастил) – - 40° ... +100°С. Якщо робоче середовище – вода, то температурний діапазон - 0° до +70 °С. У порівнянні з SGB рукави SGD мають потовщену стінку.

SG 100 RI – всмоктуючий шланг, з квадратно-гофрованим зовнішнім шаром. Розрахований на вакуум, напірний тиск незначний 4-10 Бар (залежно від діаметра). Перевищує загальноприйнятий стандарт SAE 100 R4. Підходить для мінеральних мастил і водних емульсій на основі гліколю або мастил. Діапазон допустимих температур - 0 ... +80°С. Представлений широким асортиментом діаметрів від 3/4'' до 8''.

SG 100 RI ЕР – це той самий рукав, з квадратно-гофрованим зовнішнім шаром, але виконані зовнішній і внутрішній шари з EPDM, а не NBR.  Відповідно ці шланги відмінно зарекомендували себе в умовах роботи за високих температур до +125°С. Але шланги з EPDM не маслобензостійкі! Підходять виключно для води. Чудовий варіант в умовах обмеженого монтажу.

Використання напірно-всмоктувальних шлангів
Виробництво напірно-всмоктувальних шлангів
Напірно-всмоктувальні шланги

 

ТОВ "ГАНЗА-ФЛЕКС" пропонує всмоктуючі гідравлічні шланги для будь-якого застосування. Завдяки своїй гнучкості та компактності вони не займають багато місця під час монтажу і є незамінними в багатьох галузях як стаціонарної, так і мобільної гідравліки. Звертайтеся, і наші фахівці завжди допоможуть Вам з вибором потрібного шланга, а колеги на нашому виробництві зроблять готові шлангові вироби конкретно під Ваші задачі та параметри.


Вгору