Шланги для пари

Варіанти (3)

Вибираємо підходящий шланг для пари

Термостійкі шланги для пари і гарячої води використовуються в різних галузях промисловості. Парові шланги призначені для очищення обладнання, використовуються в переробці, хімічній, харчовій, фармацевтичній сферах, в автомобіле- і суднобудуванні, сільському господарстві та будівництві.

Головні завдання цих гнучких шлангів - транспортування і подача насиченої пари і гарячої води. Купити якісний паровий шланг ГАНЗА-ФЛЕКС - означає бути впевненим в успішному вирішенні будь-яких задач у різноманітних технологічних процесах: від вибору надійного шланга для харчового пароочисника до повноцінної комплектації паровими шлангами систем знежирення та очищення для металообробної або нафтопереробної промисловості.

Вибрати потрібний паровий шланг легко, тільки звертайте увагу на такі моменти:

  • У якій галузі планується використовувати шлангопровід? Усі гнучкі шланги ГАНЗА-ФЛЕКС для подачі насиченої пари і гарячої води відповідають загальноприйнятим галузевим стандартам якості і підходять до використання на різних промислових ринках. Вибираючи водяний шланг для харчової галузі, зупиніться на варіанті FDA. Абревіатура в самій назві рукава вказує на норму FDA, яка підтверджує, що продукція відповідає вимогам з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів управління з санітарного нагляду за якістю виробів департаменту США.
  • Температура і робоче середовище взаємозалежні. Для багатьох покупців температурний діапазон – це найважливіший фактор. Усі хочуть бути впевнені, що виріб витримає потрібну температуру і не деформується, але далеко не всі вчитуються в нюанси. Так, наприклад, шланг DAMPF FDA справді термостійкий і витримує температуру до 165 °С, але тільки у випадку пари, а якщо йдеться про гарячу воду, то максимально допустима температура для цього водяного шланга – це + 100 °С і варто зупинити свій вибір на варіанті DAMPF B, який розрахований на гарячу воду до +150 °С.
  • Робочий тиск - це ще один важливий фактор, який треба враховувати. Знову ж таки середовище і тиск теж взаємозалежні. Варіанти DAMPF FDA і G розраховані на тиск близько 18 бар для гарячої води, але тільки на 6 бар у разі гарячої пари. Якщо шлангопровід потрібен для подачі пари під досить високим тиском, краще купити тип B, який завдяки армуванню двома сталевими обплетеннями розрахований на тиск 18 бар як для води, так і для пари.
  • Діаметр шланга визначає швидкість потоку пари і води. Дуже важливо правильно підібрати потрібний розмір, щоб забезпечити необхідну швидкість потоку для майбутнього застосування. Переконайтеся, що обраний діаметр сумісний з Вашим обладнанням. Асортимент водяних шлангів ГАНЗА-ФЛЕКС широко представлений різними розмірами від 1/2'' до 2''.
  • Матеріал, з якого виготовлений гумовий шланг, теж має важливе значення. Потрібен матеріал стійкий до хімічних речовин - краще зупинитися на артикулах DAMPF B або G із синтетичної гуми EPDM, а якщо обираєте маслостійкий і зносостійкий рукав - підійде шланг для пари модифікації FDA із синтетичного каучуку, оскільки EPDM не маслостійкий варіант.
  • Радіус вигину – це мінімальний радіус, на який може зігнутися шланг без шкоди і без деформації. Завжди вибирайте парові гумові шланги з відповідним радіусом вигину, щоб попередити перегини і пошкодження.  Так Ви забезпечите безперебійну роботу всього обладнання. Рукав з посиленням обплетенням зі сталі DAMPF B чудовий, але якщо потрібен менший радіус вигину, то обирайте більш гнучкі рукави типів FDA або G з армуванням двома високо стійкими текстильними обплетеннями.
  • Правильний монтаж - це запорука довгої та надійної служби вже придбаного виробу. Переконайтеся, що Ви дотримуєтеся рекомендацій виробника щодо встановлення та монтажу. Навіть великі корпорації припускаються помилок в експлуатації. Так, наприклад, помилки під час монтажу одного разу стали причиною виходу з ладу нашого рукава DAMPF B в одного з найбільших виробників систем знежирення та очищення для металообробної промисловості.  Шлангопровід у процесі експлуатації під тиском розширювався під час вигину на 180° і частково перетирався об бічну стінку обладнання під час неправильної установки в умовах обмеженого монтажу. Для запобігання ушкодженням під час подальшої експлуатації, шланги було витягнуто з обладнання, вкорочено приблизно на 20 см і встановлено на місце. При правильному монтажі до теперішнього часу шлангопроводи знову і знову працюють без збоїв.

 

У Вас є питання, який шланг для пари купити? Звертайтеся до наших технічних фахівців, і ми допоможемо Вам вибрати виріб зі складу в Києві, Дніпрі або доставимо по всій Україні. Ми пропонуємо оригінальні якісні шланги торгової марки ГАНЗА-ФЛЕКС, а також поставимо гнучкі шланги для пари і гарячої води інших відомих світових виробників.

Рекомендуємо до прочитання: Шланги для харчової промисловості в Україні: на якому обладнанні використовуються і з чого складаються


Вгору