Шланги для хімікатів

Варіанти (6)

Де купити рукава для перекачування аміаку в Україні?

Купівля рукава для перекачування аміаку в Україні повинна здійснюватися в спеціалізованих місцях. Чому? Тому що:

 • Для кожного обладнання купується рукав різної довжини, з різними сполучними елементами. Тобто, виріб завжди має нестандартний розмір і виготовляється відповідно до вимог системи.
 • Для виготовлення рукава потрібні спеціальні верстати, стенди та інструменти. Вкрай рідко таким обладнанням оснащені користувачі.
 • Щоб виготовити рукав відповідного розміру і комплектації, потрібна наявність великого асортименту сполучних виробів.
 • Замовник повинен мати можливість вибору: шланги високої, середньої або низької якості який він може собі дозволити придбати.
 • Як правило, крім рукава може знадобитися покупка і іншого виробу. У спеціалізованих магазинах є великий вибір і купити можна майже все.
 • Гарантія, чек. Купівля «з рук» або на ринку може обернутися поганими наслідками. Краще придбати шланг - і отримати чек і гарантійні документи (до речі, ціна в магазинах сьогодні значно дешевше, так як товар приходить на склади прямо від виробника).

Аміачні рукави: область застосування

Аміачні шланги застосовуються в різних сферах. Їх основне призначення - це:

 • Транспортування речовини в рідкому стані в спеціальну ємкість для заправки.
 • Подача рідкого аміаку від насосу до робочих органів.
 • Перекачування аміаку.

Найчастіше аміак і обладнання для роботи з цією речовиною застосовується в промисловості і сільському господарстві.

З чого складаються рукава для перекачування аміаку?

Шланги для аміаку характеризуються підвищеною зносостійкістю і довговічністю. Оскільки аміак являє собою хімічну сполуку, вимоги до внутрішнього шару шланга особливо високі (часто, в технічному керівництві вказують значення EPDM - це тип матеріалу зі спеціальними добавками для підвищення стійкості).

Також рукав може мати текстильне або сталеве обплетення. До переваг текстильного обплетення відносять малу вагу, що знижує загальну масу шланга і спрощує монтаж і використання. Застосування силового каркаса з нержавіючої сталі дозволяє не турбуватися про стан рукава при вигинах (тобто трубопровід стійкий до заломів).

Матеріал, з якого виробляють рукава для перекачування аміаку, стійкий до різних температур, тиску, впливів зовнішнього середовища. Це обумовлено тим, що температура рідкого NH3 завжди мінусова, а техніка, в якій такі рукава встановлені, експлуатується в різних умовах (тобто є перепад температур). Даний факт слід враховувати, щоб не допускати аварійних ситуацій.

Термін служби аміачних рукавів: від чого він залежить?

Рукава для аміаку виготовляються для його транспортування в рідкому і газоподібному станах. Це обумовлено, перш за все, можливостями і зручністю. Високий рівень стійкості шланга до даної речовини не гарантує відсутності пошкоджень. У деяких ситуаціях рукава виходять з ладу і підлягають ремонту / заміни. Деформацію, залом, сильний знос можна помітити, візуально оглянувши рукав. Витоку теж важко не виявити, так як аміак має різкий запах. Щоб виріб прослужило максимально довго, необхідно:

 • Купувати аміачні рукави відповідно до вимог техніки.
 • Підбирати правильну довжину.
 • Встановлювати рукава згідно з інструкцією.
 • Забезпечувати регулярний огляд, діагностику і своєчасно замінювати несправні компоненти.
 • Використовувати вироби тільки за призначенням.

Аміак є небезпечним, тому до якості і стану обладнання, де знаходиться дана речовина, потрібно ставитися серйозно.

Де замовити ремонт і виготовлення аміачних рукавів?

На сьогоднішній день ринок переповнений різними пропозиціями, до яких слід ставитися з обережністю. Для виготовлення аміачного шланга використовується безпосередньо сам рукав, з'єднувальні елементи, спеціальне обладнання для різання, обтискання, випробувальні роботи. При використанні дорогих матеріалів, неправильне обтискання зведе всі зусилля нанівець. Тому, при замовленні ремонту та виготовлення аміачного рукава в Україні, звертайте увагу на:

 • Виконання контрольно-випробувальних робіт. Шланг повинен бути перевірений, очищений, упакований і промаркований.
 • Гарантії. Ми поважамо себе і клієнтів компанії та надаємо гарантію на всі вироби.

Звичайно, досвідченість і кваліфікацію майстра візуально перевірити Ви не зможете. Але всі покупці і замовники «ГАНЗА-ФЛЕКС» знають, що фахівці у нас працюють десятиліттями.

Як вибрати рукав для перекачування аміаку в Україні: технічні характеристики

Перед тим, як придбати даний виріб, потрібно вивчити вимоги виробника техніки, а також отримати консультацію в компанії «ГАНЗА-ФЛЕКС». Ці дії сприяють покупці якісного і найбільш відповідного товару. Якщо є можливість демонтувати рукав і приїхати з ним в магазин - це прискорить процес і спростить його.


Вгору