Шланги для абразивних матеріалів

Варіанти (9)

Абразивостійкі шланги  від ГАНЗА-ФЛЕКС – ідеальне рішення для абразивних та сипучих матеріалів

 

Область застосування зносостійких рукавів для абразивних матеріалів

Міцні рукави для транспортування та подачі високоабразивних середовищ широко використовуються в різних галузях промисловості: харчова, піскоструменеве очищення, склообробка, транспортування тирси та стружки при деревообробці, забір металостружки при металообробці, у сільському господарстві (при очистці зернових). Абразивні шланги популярні, як в роздріб, так і оптом, бо завжди потрібні у великих об’ємах та для роботи в різних сферах. Такі рукави є зносостійкими по відношенню до піску, бетону, бітуму, щебню, гальки, штукатурки, гіпсу, зерна, комбікорму та ін. Рукави використовуються для будівельної техніки, в тому числі як шланги для будівельної техніки Toyota та рукави для будівельної техніки Caterpillar.

 

Стійкі до стирання промислові шланги, що користуються найбільшим попитом

  • Шланги для штукатурних машин
  • Напорно-всмоктуючі шланги для піскоструминної обробки
  • Рукави для подачі бетону
  • Шланги для бункерних машин для погрузки та розвантаження цементу, піску, гравію, шланги для щебню та ін.
  • Гофровані шланги зносостійкі з поліуретану харчових продуктів: комбікорму, борошна, сім’ян та ін.
  • Поліуретанові абразивостійкі шланги для зерна, ціна на які завжди повністю прийнятна
  • Поліуретанові рукави для промислових пилососів та ін.
  • Рукави для всмоктування та транспортування зерна або гранульованих будівельних матеріалів

 

Особливості абразивостійких шлангів HANSA-FLEX

ГАНЗА-ФЛЕКС пропонує в своєму асортименті багато варіантів зносостійких рукавів різного призначення. Оскільки при роботі з абразивними та сипучими матеріалами важлива пропускна здатність, велике значення має розмірна сітка. В діапазоні рукавів ГАНЗА-ФЛЕКС представлені розміри до 10 дюймів – DN 250!

Зносостійкі шланги завдяки своїй гнучкості та одночасно міцності часто покликані замінити навіть чавунні труби для транспортування абразивних матеріалів або ж припускається їх використання в умовах вібрацій, наприклад, для укладання бетонного шару під час будівництва. Армування зносостійкими шарами та вставками обов’язкове.  У залежності від сфери та області застосування це може бути армування міцною ПВХ спіраллю, обмоткою зі сталі, спіраллю з мідного дроту, міцним анти-розривним текстильним каркасом та ін.

Дані рукави часто використовуються на відкритому повітрі, тому всі наші шланги мають атмосферостійку конструкцію.  Зовнішній шар може бути з поліуретану, натуральної та спеціальної синтетичної гуми, високозносостійкої до озону, різних погодних умов, атмосферних опадів та температурних режимів, а також до проколів.

Розраховані рукави на використання в широкому діапазоні температур від -40 …+90°C. Внутрішній шар в залежності від типу може бути з поліуретану або високозносостійкої натуральної гуми.

Якщо ви хочете купити абразивостійкий, піскоструменевий, бітумний чи інший шланг цього типу, обирайте його з урахуванням робочого тиску, враховуйте особливості обладнання, де буде встановлений такий рукав. Для установок, що працюють на всмоктування, тиск – вакуум, для рукавів, що подають абразивні матеріали, робочий тиск – близько 10-12 Бар. Завжди звертайте увагу на розривний тиск та радіуси згину рукавів.

Які б зносостійкі рукави для абразивних та сипучих матеріалів Ви обрали, всі можна купитидоставкою по Україні в компанії ГАНЗА-ФЛЕКС. Просто звертайтеся за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті.


Вгору