Шланги для піскоструминних систем

Варіанти (1)

Піскоструминні рукави в Україні: де купити якісний шланг?

Купити піскоструминний рукав (шланг) в Україні можна на сайті компанії "ГАНЗА-ФЛЕКС". Для цього слід зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Наш менеджер допоможе підібрати необхідну продукцію і проконсультує з усіх питань. Процес купівлі рукава досить простий: оформлення замовлення, оплата, відправка, отримання.

Торгово-виробниче підприємство "ГАНЗА-ФЛЕКС" реалізує різну продукцію для промислового обладнання за вигідними цінами, надає консультативну підтримку при підборі запчастин/ комплектуючих і надає гарантію на всі товари.

Піскоструминне обладнання – це установка, за допомогою якої можна виконати:

 • Очищення різних поверхонь від старих покриттів. Використовується такий агрегат при роботі зі склом, металом, бетоном, каменем, деревом та ін.
 • Підготовку поверхні перед обробкою. На будівельних майданчиках піскоструминне обладнання застосовують для очищення бетонних плит і стін від цементу, слідів опалубки і будівельного сміття. Це виконується перед нанесенням нового покриття.
 • Знежирення металевих листів, деталей, компонентів перед їх фарбуванням.
 • Полірування. Піскоструминні агрегати також використовують для видалення задирок на деталях. Напір і швидкість повітря у кожного механізму різні. Це обумовлює наявність різновидів абразивоструминних машин.

До комплектації піскоструминних апаратів входить ємність для абразивної суміші, пістолет, рукав (шланг), піскоструминний, компресор. Залежно від типу і призначення агрегату можлива й інша комплектація. Кожен елемент такого обладнання важливий. Від якості і технічних характеристик піскоструминного шлангу залежить не тільки безперервність та ефективність роботи, але й безпека співробітників, оскільки струминне очищення – це ризик. Для виконання таких робіт існує низка вимог до засобів індивідуального захисту: взуття, одягу, шолома, повітря і т.д.

Принцип роботи піскоструминної техніки такий: компресор забезпечує подачу повітря з високою швидкістю, абразивні частинки втягуються і подаються разом із потоком повітряної маси на оброблювану поверхню. Важливу роль у цьому процесі виконує піскоструминний шланг, оскільки саме через нього проходить абразивна суміш. Неприпустимо використовувати в роботі несправні шлангопроводи.

 

З чого виготовляють піскоструминні шланги?

Абразивостійкі рукави експлуатуються у важких умовах і піддаються впливу агресивного робочого середовища, тому вимоги до їх міцності та стійкості високі. Шланги для піскоструминних апаратів характеризуються:

 • Стійкістю до абразивних матеріалів. Внутрішній шар рукава виготовляють з гуми, яка має антистатичні, абразивостійкі властивості.
 • Тривалим терміном служби.
 • Поліпшеними якісними характеристиками.

Залежно від того, для якого обладнання купується піскоструминний рукав, технічні і конструктивні його особливості будуть варіюватися. Так, наприклад, при використанні абразиву з гострими гранями потрібен шланг із чотиришаровим підсиленням. А для абразиву з округленими краями буде досить рукава з двома переплетеннями. Також будь-який абразивоструминний агрегат функціонує з певним тиском. Робочий тиск рукава має збігатися з тиском апарату.

Якісними характеристиками піскоструминних шлангів є довговічність, економічна вигода, практичність, універсальність. При купівлі піскоструминного РВТ слід звертати увагу на:

 • Значення розривного тиску. Чим показник вищий, тим рукав вважається міцнішим.
 • Тип підсилення (обплетення, армування).
 • Розміри (діаметр, довжина).
 • Термостійкість і електричний опір.
 • Значення абразивної зносостійкості (мм³).
 • Комплектацію.

Показник абразивної зносостійкості вказується в мм³ і характеризує стійкість до стирання. Чим нижче дане значення, тим якісніший виріб.

 

Як підібрати шланг для піскоструминних систем

Для підбору можна звернутися до менеджера і отримати не тільки консультацію, а й каталоги з повним описом продукції. Якщо ж вибір виконується самостійно, слід враховувати:

 • Для обробки якої поверхні потрібен рукав. В інструкції завжди вказане призначення виробу.
 • Тип піскоструминної установки. Вони відрізняються функціональністю, габаритами, потужністю, призначенням. Усі ці дані впливають на підбір довжини шлангу, на визначення міцності (максимальний тиск, температура).
 • Робоче середовище. У керівництві описані всі робочі середовища, які підходять для даного виробу. Абразиви розрізняються між собою формою, розмірами і матеріалом, з якого вони виготовлені.
 •  

                     

         

Важливо! При підборі виробу всі технічні характеристики рукава повинні строго відповідати параметрам обладнання.

 

Шланги для піскоструменя в Україні: ціна, термін виготовлення і правила експлуатації

Будь-який піскоструминний рукав має внутрішній, проміжний і зовнішній шари. Внутрішній шар виготовляється з суміші полімерів, стійких до широкого діапазону температур і тертя. Середній складається з обплетення, нейтралізує статичну електрику – це виключає ураження оператора електрикою. Зовнішній шар служить захистом від механічних і атмосферних впливів. Але, незважаючи на високу міцність виробу, шланг все ж піддається навантаженням і має термін експлуатації. Що на нього впливає? Це:

 • По-перше, виробник і ті матеріали, які він використовує. Кожен споживач знає, що економити при купівлі піскоструминних рукавів не можна. Адже, крім невисокої якості і короткого терміну служби, можна спричинити аварійну ситуацію при виконанні робіт.
 • По-друге, правильний підбір виробу. Рукав повинен відповідати всім технічним параметрам обладнання. Крім тиску та температури звертати увагу необхідно на довжину рукава. Занадто довгий шланг – це гарантія втрати тиску і продуктивності. З'єднувати рукави між собою заборонено.

На термін використання піскоструминного рукава також впливає те, наскільки правильно підібраний внутрішній діаметр. Своєчасна перевірка його цілісності допоможе уникнути позаштатних ситуацій.

 

Як подовжити термін служби піскоструминного рукава?

Шланг слід зберігати в прямому положенні. Слід уникати потрапляння на нього прямих сонячних променів, хімічних речовин, вологи. При виникненні розриву або проколу використовувати рукав заборонено. У деяких випадках шланг підлягає ремонту.

Після закінчення роботи з піскоструминним обладнанням подачу абразивної речовини необхідно перекрити, а шланг, по можливості, очистити. Перед виконанням робіт потрібно перевіряти рукав щодо наявності дефектів.

 

Купити новий піскоструминний шланг в Україні можна в компанії  "ГАНЗА-ФЛЕКС". Для докладної консультації — телефонуйте!


Вгору