Особливості роботи гідравлічних систем у холодну пору року

Перш за все, слід регулярно міняти оливу та фільтри. Якщо техніка експлуатується без тривалого проведення техобслуговування, олива втрачає свої властивості і відбувається швидкий знос деталей у гідророзподільниках, гідроциліндрах і гідронасосах. Гідравлічну оливу потрібно міняти в середньому кожні 500 мотогодин, а гідравлічні фільтри – кожні 250 мотогодин.

Також слід уникати перевантаження навісного обладнання, стежити, щоб вага, яка піднімається, не перевищувала максимальну вантажопідйомність, на яку розрахована гідравліка.

Крім того, взимку не можна починати роботу без попереднього прогрівання техніки. Адже густа або замерзла олива часто стає причиною виходу з ладу гідравлічного обладнання.

Ну і нарешті, оснащуючи свою техніку гідравлічним обладнанням, потрібно заздалегідь подбати про те, щоб усі деталі і комплектуючі були високої якості і розраховані на роботу при низьких температурах – це стосується, у тому числі, шлангопроводів і з’єднувальної арматури. Наприклад, гідравлічні шланги HANSA-FLEX призначені для експлуатації при мінімальній температурі від -40 градусів, а деякі їх види – від -55 градусів за Цельсієм.

Фахівці компанії "Ганза-Флекс" завжди допоможуть із вибором відповідного гідравлічного обладнання для Вашої техніки, а якщо Ви зіткнулися з її поломкою в процесі експлуатації – проведуть оперативну діагностику і ремонт такого обладнання: гідронасоси, гідроциліндри, гідророзподільники, гідромотори, гідроборти, рукави високого тиску (РВТ), а також ремонт і заміну вузлів та агрегатів.

 

Вгору