Італійські швидкороз'ємні з'єднання Stucchi

Серія ISO A

Серія ISO A

Серія ISO B

Серія ISO B

Кулькові швидко рознімні з'єднання спеціальних серій

Кулькові швидко рознімні з'єднання спеціальних серій

Серія FLAT FACE

Серія FLAT FACE

Різьбові швидко рознімні з'єднання

Різьбові швидко рознімні з'єднання

Спеціальні швидко рознімні з'єднання на високий тиск

Спеціальні швидко рознімні з'єднання на високий тиск

VU BSP

VU BSP

Мультиконектори

Мультиконектори

Stucchi Швидкороз'ємні з'єднання

Швидкороз'ємне з'єднання, яке також позначають абревіатурою ШРЗ – це з'єднання, що використовується при встановленні контурів інженерних систем та забезпечує необхідний рівень герметичності. Влаштування багаторазового використання. Виробляють із металевих сплавів, пластмаси та інших матеріалів. Завдяки з'єднанню стикуються шланги, труби, рукави. Застосовуються у різноманітному устаткуванні під час виконання наступних завдань:

ШРЗ можна зустріти скрізь, де застосовуються трубопроводи та шланги. Швидкороз'ємні з'єднання використовуються для швидкого з'єднання рукавів, труб, зокрема різних деталей. Дані сполуки можуть застосовуватися в різних галузях промисловості, так і для домашнього застосування. Вони відрізняються високою надійністю та герметичністю в середовищах з великим середнім та низьким тиском. Для установки ШРЗ не потрібно мати спеціальні знання.

Види ШРЗ для шлангів

Зазвичай такі вироби ділять на 3 великі види: ISO, Flat Face та гідравлічні швидкороз'ємні з'єднання з різьбленням. Такий поділ не випадково, це дає можливість потенційному покупцеві швидше зорієнтуватися в представленому на ринку переліку виробів, і підібрати елементи, що відповідають вимогам, що висуваються.

Зокрема, покупець може підібрати компоненти для роботи з різними показниками тиску, з корпусами різних матеріалів.

З'єднання для шлангів ISO A та ISO B – це найпростіший вид елементів, що зустрічаються у с/г техніці чи підприємствах комунальної галузі. ШР з'єднання може застосовуватись у простих умовах, де не спостерігається високого тиску. Даний елемент має затвор із кулькопідшипниковим механізмом, а також і системою клапанів. 

ISO A використовують у гідравлічному обладнанні, а тип PUSH-PULL застосовують у с/г галузі.

ISO B застосовують у промисловій сфері. Розрізняють три види БРС цього типу залежно від матеріалу, з якого він виготовлений:

Вироби FLAT FACE названі так через плоский сполучний елемент. Така конструкція дозволяє уникнути витоку масла під час від'єднання рукавів, крім того, якщо з'єднання впаде, пил не проникає всередину.

FIRG – швидкознімне з'єднання з плоскою поверхнею та різьбленням BSP. Знайшли своє застосування там, де не можна допускати витік олії або де існує ризик забруднити робоче середовище.

На ринку є кілька різновидів таких ШРЗ:

 • FIRG A – сполучна частина – зовнішнє різьблення
 • FIRG Q – деталь виготовлена ​​з термічно обробленої вуглецевої сталі. Застосовується для середовищ із відносно агресивними властивостями.
 • FIRG AX/FL – деталь виготовлена ​​з нержавіючої сталі, потрібна при взаємодії з агресивними середовищами.
 • A-HP – застосовують у системах, що працюють в умовах високого тиску.
 • A-HD – розетка для ніпеля APM.
 • APM – дренажний ніпель, має структуру з трьома клапанами – всередині розташований подвійний клапан скидання, крім того, є клапан, який оснащений запірним майданчиком. Використовують при необхідності взаємодіяти з залишковим тиском

ШРЗ з різьбленням використовують лише при взаємодії з високим та імпульсним тиском. Найчастіше їх використовують у техніці, що працює у кар'єрах.

 • VEP-HD – працюють із залишковим тиском, у них є індикатор, що сигналізує про з'єднання та частину приєднання фланцевого типу.
 • VP-P також використовують для робіт з низьким тиском. Особливість – кільце безпеки, мета якого – захистити систему від незапланованих розмичок, що нерідко трапляється в умовах сильної вібрації.
 • VR – ці з'єднання містять особливий клапан, що дозволяє знижувати можливу втрату робочої рідини, якщо відбулася розмичка. Є лише метричне різьблення.
 • VEP-P – швидкороз'ємні (ШРЗ) з'єднання високого тиску застосовують у рукавах, що характеризуються високими показниками тиску, але можуть працювати з залишковим тиском.
 • IV-HP – елементи кулькового типу, які знайшли своє застосування у взаємодії з підвищеним тиском, наприклад, у гідравлічних інструментах.
 • VD – з'єднання сідельного типу, з різьбленням з ущільненням. Виготовляють зі сталі, обробленої за високої температури. Застосовують у системах, у яких спостерігається імпульсний тиск.
 • VLS – елементи такого типу проектувалися для техніки, основне призначення якої – копання землі. Застосовують у роботі систем, у яких виникає імпульсний тиск, і навіть де спостерігається підвищена складність під час експлуатації.

Серед асортиментів Stucchi S. p. A. присутні блоки SATURN, мультисполуки, які забезпечують множинні з'єднання, клапани, заглушки та інші спецз'єднання.

Головні переваги швидкороз'ємних з'єднань

ГАНЗА-ФЛЕКС реалізує ШРЗ для шлангів високого тиску компанії Stucchi (Італія). Їх основними перевагами вважаються:

 • Довгий термін експлуатації (за умови правильного підбору з'єднання та його експлуатації);
 • Європейська якість матеріалу елементів та їх складання;
 • Сумісність із аналогами швидкознімних з'єднань відповідного типу.
 • Широкий асортимент.
 • Вибір якісних елементів

Щоб не помилитися при купівлі ШРЗ для гідравліки, потрібно обов'язково враховувати таку інформацію:

 • Спосіб та середовище застосування. Від корпусу і ущільнення, точніше, матеріалу, з якого вони виготовлені, залежить термін експлуатації з'єднання, чи з'являться на ньому пошкодження.
 • Температура, тип робочого середовища, що виникає під час роботи тиск у ній. Сталеві ШРЗ застосовують у повітряних середовищах, латунні – у водних тощо. Матеріал корпусу та деталі повинні відповідати робочому середовищу.
 • Типи з'єднань. Вище ми докладніше зупинилися на видах сполучних елементів.
 • Розміри. Правильно підібраний розмір з'єднання повинен не просто збігатися з діаметром рукава, важливо враховувати пропускну здатність швидкознімного з'єднання проводити робоче середовище.

Наша компанія пропонує купити елементи з Італії, а також обладнання, що відрізняється відмінною якістю, від німецьких виробників. Якщо ви бажаєте придбати обладнання оптом або цікавитеся вартістю ШРЗ, зверніться до наших менеджерів, щоб отримати докладнішу інформацію.


Вгору