Рукава промислові

Рукава для повітря та води

Рукава для повітря та води

Рукава для абразива, бетона, битума

Рукава для абразива, бетона, битума

Паливні рукава

Паливні рукава

Промислові рукави – готові рішення для будь-яких задач

Промислові рукави сьогодні просто незамінні як у легкій, так і у важкій промисловості. Вони широко використовуються в найрізноманітніших галузях і служать для транспортування різних речовин: води, в тому числі шланги для гарячої води, пара, паливні рукави для перекачки і транспортування нафтопродуктів, пального, зварювальні рукави, шланги для хімікатів, кислот, різноманітних абразивних матеріалів, бітуму, фреону, зерна, комбікорму, соняшникової олії, молока, а також для інших продуктів харчової промисловості, деревообробки, сільського господарства, газозварювального виробництва і т. д.

ТОВ "ГАНЗА-ФЛЕКС" є системним постачальником якісних промислових рукавів. В асортименті компанії представлені рукави як власної торгової марки, так і рукави промислові інших світових виробників. У нас є рішення для будь-яких завдань, а наші фахівці допоможуть вибрати і купити промислові рукави з доставкою по Києву та Україні, як паливних рукавів, так і рукавів для харчових продуктів.

Стандартно конструкція промислового рукава наступна:

Це базова структура, багато промислових рукавів мають набагато складнішу структуру. Ми пропонуємо композитні рукави, які складаються з багатьох шарів, що гарантує довговічність і надійність за необхідних умов експлуатації. Також у наявності гофровані, поліуретанові, каучукові та ін.

Промислові рукава

Абразивні рукава

Паливні рукава

 

Характеристики промислових рукавів, на які варто звертати увагу під час покупки

Склад і компоненти

Обираючи рукав, виходьте з того, для транспортування якого середовища він планується і в яких зовнішніх навколишніх умовах буде використовуватися.

Якщо йдеться про паливні рукави, то внутрішній, а добре б і зовнішній шар мають бути виконані, наприклад, з гуми NBR або FKM (Viton), які стійкі до пального, а ось EPDM у цьому разі не підійде зовсім, оскільки цей матеріал не сумісний з рідинами на основі бензину. Натомість рукави із синтетичного каучуку EPDM чудово зарекомендували себе в умовах підвищених температур, стійкі до хімікатів, до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів.

Звертайте увагу і на армуючий внутрішній шар. Якщо шланг має бути гнучким або стійким до високого рівня всмоктування, в рукав вставляється додаткова спіраль зі сталевого дроту. Мідна проволока у рукавах для бензину допомагає зняти статику, створюючи електричний "ланцюг" між двома кінцями рукава. Пам'ятайте, рукави для бензину, дизеля, іншого пального часто потребують заземлення.

Нижче наводимо коротку загальну таблицю щодо гумових компонентів рукавів:

 

Полі хлоропрен

Акрилонітрил-бутадієн

Натуральний каучук

Стирол-бутадієн

Хлорсульфонований полієтилен

Етиленпропілендієн

Етиленпропілен

Поліуретан

Фтор-еластомер

Поширена назва

Neoprene

Nitrile

Natural Rubber

SBR

Hypalon

EPDM

EPR

Urethan

Viton

Стандарт ASTM

CR

NBR

NR

SBR

CSM

EPDM

EPR

EU

FKM

Стійкість до:

 

стирання

+

+

+++

+

+

+

+++

+++

+

озону/атмосферного впливу

+++

--

--

+

+++

+++

+++

+

+++

газопроникності

+

+

+

+

+

+

+

+

+

нафтопродуктів та мастил на їх основі

+

+++

--

--

+

--

--

+

+++

бензину

+

+++

--

--

--

--

--

--

+++

високих температур

+

+

--

--

+

+++

+++

+

+++

низьких температур

+

+

+

+

+

+

+

+++

+

---    не сумісно

--     дуже погана сумісність

-       низька сумісність

+      задовільна сумісність

++    хороша сумісність

+++  відмінна сумісність

Дані носять виключно інформативний характер!

З конкретним запитом прохання звертатися до ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС» 

 

Номінальні характеристики рукава та розміри

Обираючи промисловий рукав, перевіряйте заздалегідь усі дані: робочий і розривний тиск, вакуумний тиск для напірно-всмоктувальних рукавів, температурний режим, внутрішній і зовнішній діаметри, заводську довжину бухт. Гнучкість і мінімальний радіус вигину також є важливими факторами під час вибору шлангів, особливо якщо шланг буде піддаватися екстремальним вигинам під час експлуатації. Необхідно враховувати, що зазвичай радіус вигину під час експлуатації повинен бути більший, ніж номінальний мінімальний радіус. Якщо в процесі експлуатації припускаються помилок і радіус менший за мінімально допустимий, шланг буде перегинатися, звужуватися в поперечному перерізі, відповідно, це скоротить термін служби рукава.

Іноді потрібно розрахувати допустиму довжину готового виробу, виходячи з номінально допустимого радіуса вигину і запланованого кута вигину рукава під час майбутньої експлуатації.

Формула для визначення приблизної мінімальної довжини шланга з урахуванням радіуса вигину і бажаного ступеня вигину:

A/360° * 2 π * BR =L

де:

 

Наприклад, ми плануємо експлуатувати промисловий паливний рукав DN76 (3'') під кутом 90° (А), а номінально допустимий радіус вигину (BR) для цього шланга 460 мм. Довжина готового виробу (L) має бути не меншою:

90/360*2*3,14*460= 722 мм

Тобто обраний шланг в умовах запланованої експлуатації не може бути коротшим за 72 см (722 мм)

Не впевнені, який промисловий рукав підходить саме Вам? Спеціалісти ТОВ "ГАНЗА-ФЛЕКС" завжди допоможуть купити потрібний шланг для палива, оксигену, хімікатів, рукав для пари, гарячої води, харчових продуктів, зварювальний рукав і багато інших. Понад 20 років досвіду роботи з найбільшими підприємствами нашої країни стануть гарантією вирішення поставлених перед Вами завдань. Крім того, вся продукція ТОВ "ГАНЗА-ФЛЕКС" вирізняються відмінною якістю, надійністю та довговічністю, що підтверджується міжнародними сертифікатами.


Вгору