Рукави і шланги для мийки

Варіанти (4)

Рукава для мийок і мийної техніки діаметром 6-12 мм: сфера застосування

Зростання попиту на покупку рукавів для мийок і мийного устаткування збільшується з кожним роком. Це обумовлено декількома факторами:

 • По-перше, кількість компаній, що використовують мийну техніку, постійно збільшується.
 • По-друге, послуги таких компаній що має попит і доступні багатьом споживачам. Крім цього, вони значно спрощують різні види робіт.
 • По-третє, шланги високого тиску для мийок 6-12 мм схильні до високих навантажень, зносу і механічних пошкоджень, тому часто виходять з ладу.

Мийки високого тиску використовуються для різних побутових і комерційних потреб. Залежно від призначення, вони диференціюються на мобільні і стаціонарні. Крім цього, мийні машини розрізняються по класу, технічним характеристикам (тип приводу насоса, тип мережі, тиск, продуктивність, функціональність) і іншим параметрам. Шланги для мийок підбираються з урахуванням цих критеріїв.

Рукава для мийної техніки приєднуються до АВТ, які призначені для миття:

 • Транспортних засобів: машин, автобусів, велосипедів, мотоциклів, техніки сільськогосподарського / комунального призначення і т.д.
 • Прибудинкових ділянок: фасадів, доріжок, садових меблів, парканів, вікон.
 • Обладнання та доріг на промислових, виробничих майданчиках.

Найбільш поширені виробники мийок, які використовуються в Україні: Karcher, Stihl, Lawer Wash, Portotecnica і ін.

 

З чого виготовлені шланги для мийок і мийної техніки. Їх технічні характеристики

Шланги для подачі гарячої води мають внутрішній і зовнішній шари, а також проміжну вставку. Внутрішній шар виготовляється із синтетичної гуми, стійкої до високого тиску і температур, маслу. Отже, допустиме робоче середовище - це гаряча вода, мінеральна олива або емульсія води та масла. Зовнішній шар виконаний, як правило, з абразивної синтетичної гуми, стійкої до стирання, впливу масел і жирів. Вставка розташована між двома шарами і може мати одну-дві-три прошарки зі сталевого обплетення. Рукав для мийної техніки оснащується кінцевими з'єднаннями і, як правило, має синій або чорний колір.

Кожен шланг для мийки має свої технічні особливості:

 • Найменування, в якому є значення 1 SN, 2 SN, 3 SN, що позначає кількість прошарків (проміжних шарів). У продажу також є шланги з маркуванням 1 ST, 2 ST (SN від ST відрізняється товщиною зовнішнього шару.
 • Останній - більш товстий і, при армуванні, вимагає додаткової зачистки).
 • Внутрішній діаметр. Даний показник відповідає за обсяг пропускається рідини. Якщо вибрати шланг більшого діаметра, ніж рекомендує виробник техніки, виникнуть проблеми з напором, тиском і т.д. Якщо діаметр рукава виявиться меншим - пошкодження внутрішньої трубки забезпечено.
 • Робоча температура рідини. У технічній інструкції до кожного рукаву вказані допустимі значення температури того чи іншого робочого середовища. Перевищення граничних норм позначається на терміні служби вироби (зниження герметичності арматури, а також погіршення експлуатаційних характеристик).
 • Робочий тиск. Таке допустиме значення позначено на шлангу. Тиск рідини не повинна перевищувати допустимий тиск рукава. Недотримання цього правила призводить до пошкоджень і швидкого зносу. Існує також показник розривного тиску, при досягненні якого рукав рветься.
 • Радіус вигину (не варто плутати це значення з гнучкістю). Це той мінімальний показник, з яким можна зігнути шланг по всій довжині. При недотриманні рекомендацій, шланг втрачає механічну міцність і швидко ламається.

Будь-який мийний апарат має технічне керівництво, де вказані вимоги до шлангів ВТ. Їх слід дотримуватися.

Придбати шланги ВТ високої якості можна в магазинах компанії "ГАНЗА-ФЛЕКС". Ми реалізуємо продукцію не тільки в локальних точках, але і через інтернет. Для замовлення необхідно зв'язатися за вказаними телефонами на сайті. При необхідності, фахівець допоможе підібрати тип і розмір рукава (або відправить вам каталог шлангів для подачі води).

Переваги покупки РВТ в магазині "ГАНЗА-ФЛЕКС" (Україна):

 • Високий рівень сервісу.
 • Консультаційна підтримка.
 • Широкий асортимент товарів.
 • Лояльні умови: оплата, доставка, вартість.

Вгору