Рукави для навантажувачів

 

Рукави для навантажувачів (РВТ, шланги) виготовляє і реалізує компанія "ГАНЗА-ФЛЕКС" (Україна). Замовити продукцію можна в телефонному режимі, а забрати – в одному з магазинів (Київ, Дніпро) або зі складу транспортної компанії (Нова Пошта, Інтайм, Делівері).

ТОВ "ГАНЗА-ФЛЕКС" гарантує:

  • Високу якість. Усі вироби відповідають заявленим характеристикам і мають сертифікати якості.
  • Консультативну підтримку і допомогу в підборі.
  • Великий вибір продукції (в наявності та під замовлення).
  • Виконання заявок у максимально швидкий термін.
  • Вигідні ціни, зручні способи оплати.

РВТ для навантажувачів – це спеціалізовані трубопроводи, якими переміщається робоча рідина, що приводить у рух частини техніки.

Характеристика рукавів РВТ для навантажувачів:

  • Міцність.
  • Стійкість до різних робочих середовищ і температур.
  • Довговічність.

Рукави ВТ використовуються не тільки в навантажувачах, але і в іншій вантажопідіймальній спецтехніці. РВТ виготовляються з гуми особливого складу, що забезпечує стійкість до розривів, розтягування, стирання та інших механічних пошкоджень у процесі експлуатації. Кожен виріб має конструктивні й технічні особливості.

Гідравлічні шланги високого тиску встановлюються у вилкових, ковшових, роторних, стрічкових та інших навантажувачах. Служать для транспортування гідравлічних рідин під тиском. Перевага РВТ – це можливість встановити шланг в умовах обмеженого простору або в рухомих конструкціях машини.

 

Від стану шлангів високого тиску залежить ефективність роботи всієї гідравлічної системи обладнання. У навантажувачі може бути встановлено понад 20 одиниць РВТ: усі вони повинні бути герметичними і справними.

  

Виготовлення рукавів для навантажувачів має здійснюватися тільки в спеціалізованих центрах, у яких є верстати для різання шлангу, його опресування, зачистки, продувки, маркування, випробувальних робіт. Майстерні компанії "ГАНЗА-ФЛЕКС" оснащені всією необхідною продукцією, інструментами та обладнанням – це дає можливість виконати роботу на високому рівні за короткий проміжок часу. Тому якщо Вам необхідно купити рукав для навантажувача, звертайтеся до нас. Ми оперативно вирішимо будь-яке завдання!

Види і конструктивні особливості рукавів для навантажувача

Шланги високого тиску застосовуються на різній спецтехніці. Це можуть бути навантажувачі як періодичної, так і безперервної дії. Тому підбір рукава на ту чи іншу машину здійснюється з урахуванням параметрів навантажувача.

Конструктивно рукав високого тиску складається з внутрішнього, проміжного і зовнішнього шарів. Внутрішній шар виготовляється з гуми, стійкої до певних робочих рідин (перелік вказано в технічному керівництві). Зовнішній шар має більш стандартні характеристики: стійкість до впливів робочих середовищ, абразивних частинок і тертя. Проміжний шар (підсилення) являє собою обплітання/навивку з одного або декількох шарів. Усі рукави для навантажувачів оснащуються з'єднувальними елементами.

РВТ для навантажувачів диференціюються за такими параметрами:

  • Внутрішній діаметр. Об’єм рідини, що пропускається, залежить від внутрішнього діаметра РВТ. Оскільки гідравлічна олива переміщається під тиском, розмір шлангу повинен строго відповідати параметрам системи спецтехніки. Вибір рукава з більшим, ніж належить, діаметром призведе до зниження тиску, з меншим – до розриву шлангу.
  • Радіус вигину. Існують правила монтажу рукавів високого тиску. Їх недотримання призводить до зниження міцності шлангу, передчасного виходу його з ладу.
  • Тиск РВТ має два показники: допустимий і розривний. Значення вказані в інструкції з експлуатації і на самому шлангу. Якщо тиск рідинного середовища вищий за допустимий показник, то це сприяє зносу (в деяких випадках – розриву).
  • Температура робочої рідини (допустима). Вибираючи гідравлічний шланг, необхідно звертати увагу не тільки на перелік допустимих робочих середовищ, але й на їх діапазон температур. З дотриманням рекомендацій виробника рукав ВТ збереже свої експлуатаційні характеристики і прослужить тривалий період.

Купити рукав для навантажувача згідно з усіма вимогами допоможе фахівець компанії "ГАНЗА-ФЛЕКС" (Україна).

Від чого залежить термін служби рукавів для навантажувачів і як його подовжити?

РВТ має термін служби, заявлений виробником. Але в кожному конкретному випадку фактичний період експлуатації шлангу буде різним. Це залежить від декількох чинників:

  • Від типу гідравлічної системи, у якій встановлено рукав. При використанні виробу в спецтехніці безперервної дії (наприклад, стрічковий, скребковий навантажувач) термін служби РВТ буде нижчим, оскільки обладнання працює безперервно. Рукави в навантажувачах періодичної дії служать довше (при правильній експлуатації).
  • Від дотримання норм навантаження на обладнання. Важливо не тільки дотримуватися робочого режиму і норм навантаження на спецтехніку, але і своєчасно усувати несправності в системі, замінювати зношені деталі. Всі компоненти гідравліки взаємопов'язані між собою. Вихід із ладу одного вузла провокує інші поломки (наприклад, зруйноване ущільнення забруднює робочу рідину, що обов'язково позначиться на терміні служби РВТ і не тільки).
  • Від коректного монтажу. Рукави для навантажувачів (як і для будь-яких інших машин) необхідно встановлювати з дотриманням рекомендацій (положення, вигин, натягнення і т.д.) – це продовжить робочий період.

Крім того, шланги високого тиску для навантажувачів підлягають періодичному огляду. При виявленні витікання оливи в місцях з'єднань або на самому рукаві необхідно усунути проблему, щоб не допускати аварійних ситуацій. Загалом правильно підібраний шланг (із дотриманням експлуатаційного режиму) прослужить тривалий період.

Процес і етапи виготовлення РВТ для навантажувачів

Для виготовлення гідравлічних шлангів потрібен висококваліфікований персонал і цілий арсенал обладнання та інструменту. Від дотримання технологічного процесу залежить і якість, і термін використання виробів.

Етапи виготовлення РВТ:

  • Підбір рукава (за технічними параметрами). Шланги зберігаються на складі у вигляді мотків.
  • Нарізання. За допомогою спеціального верстата відрізається потрібна довжина рукава.
  • Зачистка. Зняття гумового шару потрібне не у всіх випадках.
  • Підбір фітингів і обтискних муфт.
  • Штуцеровка шлангу.
  • Монтаж захисних елементів (від механічних/температурних впливів).

Сам по собі процес не складний, однак допущені помилки при виготовленні РВТ призводять до серйозних наслідків.

Компанія "ГАНЗА-ФЛЕКС" гарантує якість!

Вгору