Преси для майстерень Uniflex

Чи повинні майстерні та мобільні сервісні бригади обходитися без потужності та надійності великих стаціонарних обтискачів?

Відповідь однозначно «ні», каже UNIFLEX, а їхні компактні багатоцільові обтискні пристрої для майстерень свідчать про те, що легендарна технологія підшипників ковзання UNIFLEX також може довести свої переваги у легкому недорогому обладнанні, яке підходить практично для будь-якого автомобіля та майстерні. Навіть наші особливо економічні моделі ECOLINE дозволяють швидко ремонтувати – без втрати потужності, міцності та надійності. Наша технологія підшипників ковзання запобігає втратам сили обтиску на тертя і не потребує змащування. Це робить роботу чистою, а машини майже не потребують технічного обслуговування – за винятком періодичної заміни кронштейнів.

Універсальне застосування, ефективні та енергозберігаючі приводні системи, а також безпечна та проста експлуатація є характеристиками особливої ​​економічної ефективності та швидкої окупності інвестицій – як і екстремальний термін служби: багато машин з перших років UNIFLEX сьогодні працюють так само, як і 40 років тому.


Вгору