Виготовлення металорукавів. Зварювальні роботи

Металорукави. Виготовлення металорукавів. Випробування металорукавів

Компанія HANSA-FLEX виробляє високоякісні металорукави з нержавіючої сталі. Наша продукція дозволяє покращити наявні і застосувати сучасні технології в металургійній, хімічній, машинобудуванні та гірничодобувній галузі.

 

 

 

 

У тих випадках, коли забезпечити транспортування рідких і газоподібних середовищ необхідно в особливо складних умовах, можуть допомогти тільки металорукави. Виготовлені з нержавіючої металевої стрічки і посилені спеціальним сталевим обплетенням, такі металеві шланги забезпечать передачу рідин і газів в умовах підвищених температур, вібрації, впливу агресивних середовищ і цілої низки інших несприятливих факторів. Спеціальна конструкція таких рукавів дозволяє їм витримувати значні внутрішні тиски, а також механічні дії зовнішнього характеру. Для того, щоб зрозуміти, наскільки надійними є такі металорукави, досить подивитися на допустимі умови їх експлуатації. Так, температурний режим, при якому металорукави можуть бути успішно використані, варіюється від -250 до +700 градусів за Цельсієм. Також примітний і тиск, при якому рукави в металевому обплетенні можуть бути використані без побоювання виникнення аварійних ситуацій. Інтервал допустимого тиску таких рукавів варіюється від вакууму до верхньої межі в 600 Атм.

 

 

Саме завдяки таким примітним експлуатаційним характеристикам, металорукави знайшли широке застосування в таких галузях: нафто- і газопереробка, хімічна, медична, харчова, атомна, металургійна та багато інших.

Металорукави призначені для виконання таких завдань:

  • транспортування твердих, рідких і газоподібних середовищ в умовах низьких і високих температур під тиском, у тому числі надвисоким;
  • абсорбція вібрацій від працюючого обладнання;
  • забезпечення стійкості в умовах роботи з агресивними середовищами;
  • усунення неточностей при монтажі обладнання;
  • забезпечення з'єднання трубопроводу з рухомим обладнанням.

 

Основні робочі властивості металорукавів:

  • профілем гофрованої частини: товщиною стінки матеріалу, висотою і кроком гофрів, кількістю гофрів на одиницю довжини;
  • кількістю обплітання, що виконують роль підсилювального елемента;
  • застосовуваним матеріалом для виготовлення гофрованої частини, від якого залежить стійкість до проведених середовищ і умов роботи з точки зору хімічного, механічного та температурного впливу.

З 2020 р. Експортуємо готові металорукави в HF Швейцарію.

У нашій компанії, яка займається поставками і продажем гідравлічного обладнання, фітингів та трубопровідної арматури, ви можете придбати металорукави будь-якого діаметру і з абсолютно будь-якими сполучними елементами. Такими елементами, зокрема, можуть бути фланці, різьбові фітинги, а також елементи для забезпечення швидкороз’ємних з'єднань.

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам у виборі металорукава, який найбільш оптимально відповідає вашим потребам. Для того, щоб зробити замовлення в нашій компанії, вам достатньо зателефонувати нам або надіслати лист на пошту.

 

 

 

Вгору